reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Balątko, ropuszka :frown::frown:

Proszę dopisz mnie kreatola na jutro na wizytę przed krio

Ja mam jakoś wcześnie tą wizytę bo 7 dc. Jak czytam historie że po estrofemie endo niektórym nie rośnie to się podlamalam. Którego dnia cyklu robi się transfer przy tym estrofemie man 2 zarodki trzydniowe 8 A.
 
Balątko, ropuszka :frown::frown:

Proszę dopisz mnie kreatola na jutro na wizytę przed krio

Ja mam jakoś wcześnie tą wizytę bo 7 dc. Jak czytam historie że po estrofemie endo niektórym nie rośnie to się podlamalam. Którego dnia cyklu robi się transfer przy tym estrofemie man 2 zarodki trzydniowe 8 A.
Ja miałam 16dc, ale to własnie zalezy od endo i innych parametrów.
 
Bromelina pomaga przy implantacji za duza ilość wywołuje skurcze tak samo mieta i chyba melisa. Ja nie jadłam a ciaze byly. Moim zdaniem bardziej pomocne jest nie dźwiganie, relax żeby kortyzol nie szalal. Żadnego seksu gorących kąpieli, ale prawda jest taka ze w dniu cyklu endometrium musi byc receptywne jezeli nie bedzie to żadne suplementy ananansy nie pomogą. Grubość endo koreluje z okienkiem implantacji ale nie na 100%. Sa badania nad RIF nawracajacymi niepowodzeniami w implantacji gdzie kobiety maha przesunięte okienko implantacji najprawdopodobniej pomimo "odpowiednich" oznak. Dlatego czasem wolniej lub szybciej niż przeciętnie rozwijający sie zarodek ma większe szanse bo mama jest wyjątkowa. Embriony tez wchodzą w dialog z endometrium przygotowując je= receptywnosc. Dlatego tez podejrzewa sie ze zarodek 3 dniowy lepiej dostroi endo do implantacji. Jednak zarodki nie rozwijają sie liniowo czyli trudno jest wylonic najlepszy w 2-3 dobie a gdy embrionlw jest duzo jest ryzyko uszkodzenia(mrożenie) tego najlepszego. Czasem przy odmrazaniu najdlabszy embrion w ciagu godziny osiąga stadium 5AA to zarodek najwyższej klasy który przy et ma 70% na implantacje przy mrożeniu okolo30-40 ale i tak to prawie pewniak:-)
 
Link do: NA ZDROWIE - Jestes Tym co Jesz i Myslisz : Odzywianie przy IVF (i nie tylko)
f2bb4cde5cbdff490039287a509c198e.jpg


Znalazlam takie info Ale szczerze mi nic nie mowiono o bialku tylko mielismy ograniczyc kawe alkohol I zero papierosow wiec Ja ani ananasa ani bialka nie spozywalam w wiekszych ilosciach ,..... nie wiedzialam a ciaze -27t3d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Koktajle proteinowe zalecane są tylko wtedy gdy przygotowując się do punkcji masz kosmiczny estradiol i istnieje ryzyko wystąpienia hiperstymulacji. Ja miałam estradiol na poziomie 7000 więc transfer był odroczony.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jo_asia79 będzie dobrze musisz wierzyć w swojego kropka u mnie mógł wystąpić zespół przetoczenia czyli skończyć mogłoby się śmiercią obu dzieci i po chwili załamania i przeczytaniu wszystkiego oraz wizycie u gin powiedziałam sobie ze u mnie nic takiego nie wystąpi a moim dzieciom powiedziałam ze maja dzielić się po połowie i nic sobie nie zabierać z jedzonka bo mama je dla obydwu i może ktoś sie śmiać ale zespół nie wystąpił wyniki książkowe a ja ani razu nie trafiłam do szpitala nie miałam plamien krwawienie itp nawet lekarz się dziwi a ja robilam wsxystko w domu nawet okna mylam i caly czas czuje się super także ja wierzę że siła podświadomości jednak może działać cuda :) Wierz Kochana w swoje dzieciątko :)

Oczywiscie tez tak sadze ze psychika jest bardzi wazna bo Ja tez Po transferze jak sie dowiwdxialam zero mrozaczkow zalamalam Sue bo angle przestaly sie rozwijac a ja gadalam di brzucha musicie zostac ze mna !!;),sadze ze pozytywne nastawienie tez jest wazne
Po czym od dnia usg serca kazdego dnia mowie do brzuszka ,tez brak krwawien,jestesmy silne i caly czas pracujemy,domowe czynnosvi bsrdzo powoli Ale no np Po transferze odkurzalam auto i tez nic sie nie stalo ,corka zdrowa silna I mam nadzieje dotrwa do 40 tygodnia;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę o radę. Po pozytywnej becie jak długo bierze się encorton. Wzięłam go na własną rękę bo lekarz nie chciał zapisać więc nie będę się go teraz radzić w tej kwestii. Biorę 5 mg raz dziennie. Kiedy należy bo odstawić bo wiem że nie powinno się przeciągac. Jakie macie doświadczenia?
 
Koktajle proteinowe zalecane są tylko wtedy gdy przygotowując się do punkcji masz kosmiczny estradiol i istnieje ryzyko wystąpienia hiperstymulacji. Ja miałam estradiol na poziomie 7000 więc transfer był odroczony.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie znam sie na diecie kochana ,czytajac wczoraj wasze opisy na temat diet przed stymulacjia punkcja itd zastanawialam sie ze Ja nic nie mialam rzucilam tylko kawe i alkohol bo fajeczki dwa lata temu wiec szukalam COs na temat ananasa[emoji16],i bialka

Ale powrarzam Ja nie bralam nic, jadlam jak przed bo nue wiedzialam nic na temat jakis diet a udalo sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę o radę. Po pozytywnej becie jak długo bierze się encorton. Wzięłam go na własną rękę bo lekarz nie chciał zapisać więc nie będę się go teraz radzić w tej kwestii. Biorę 5 mg raz dziennie. Kiedy należy bo odstawić bo wiem że nie powinno się przeciągac. Jakie macie doświadczenia?
Ja bralam 2 miesiace i to lekarz mi powiedzial kiedy i jak odstawiac...
 
reklama
Ja na pierwszej wizycie w 7 tc były serduszka to miałam odstawiony encorton i estrofem zostały tylko witaminy i luteina i acard i tak do dziś
 
Do góry