reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie... W sumie nie jadam Ananasa, myślałam ze do puszkowych wycina się bo twardszy. Rozumiem ze trzeba?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Podobno niekoniecznie wlasnie w tym twardym srodku jest najwiecej bromeliny ktora podobno pomaha w zagniezdzeniu. Im bardziej szczypie jezyk tym wieksze stezenie bromeliny. Tylko nie gryz tego bo zeby mozesz polamac jak tearde :D
 
reklama
Doświadczone
Powiedzcie mi proszę jakie parametry powinny być spełnione zeby podchodzić do crio? I piszcie czy to na kilka dńi przed czy praktycznie w dniu crio. To endometrium np. Lekarz jak pytałam powiedział ze minimum 8mm (6 dni przed). A czy jest jakies max? I czy ono bardzo się potem zmienia? Pąmiętam, ze Gosia miała jakieś przeprawy ż endo przed transferem.

No i hormony. I co tam jeszcze się sprawdza?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Podobno niekoniecznie wlasnie w tym twardym srodku jest najwiecej bromeliny ktora podobno pomaha w zagniezdzeniu. Im bardziej szczypie jezyk tym wieksze stezenie bromeliny. Tylko nie gryz tego bo zeby mozesz polamac jak tearde :D

:)
Tak sobie właśnie czytam i wynalazłem, ze Bromelanina zwiększa wchłanianie leków przeciwzakrzepowych. Wiec lepiej nie jeść z Acardem żeby nie przedobrzyć. I jeszcze, ze może powodować skurcze. Oczywiście chodzi o większe dawki przy suplementacji. Wiec nie przesadzajmy z nią. Po transferze nie tknę tego "środka"


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Jo_asia79 będzie dobrze musisz wierzyć w swojego kropka u mnie mógł wystąpić zespół przetoczenia czyli skończyć mogłoby się śmiercią obu dzieci i po chwili załamania i przeczytaniu wszystkiego oraz wizycie u gin powiedziałam sobie ze u mnie nic takiego nie wystąpi a moim dzieciom powiedziałam ze maja dzielić się po połowie i nic sobie nie zabierać z jedzonka bo mama je dla obydwu i może ktoś sie śmiać ale zespół nie wystąpił wyniki książkowe a ja ani razu nie trafiłam do szpitala nie miałam plamien krwawienie itp nawet lekarz się dziwi a ja robilam wsxystko w domu nawet okna mylam i caly czas czuje się super także ja wierzę że siła podświadomości jednak może działać cuda :) Wierz Kochana w swoje dzieciątko :)
 
Jeszcze jedno. Jak Bromelanina was nie uczula polecam zamówić sobie czysty enzym np ze "Zrób sobie krem" i używać jako peeling do twarzy. REWELACJA. Nie za dużo, tyle co się przyklei do mokrego palca na mokra twarz i rozpuścić. Albo w kilku kroplach albo nawet opuszkami na tej twarzy rozmazać. Potrzymać z 5 minut, tylko buzia ciagle musi być mokra. Naprawdę rewelacja. I tanio :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Nie... W sumie nie jadam Ananasa, myślałam ze do puszkowych wycina się bo twardszy. Rozumiem ze trzeba?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Swiezy plaster musi wygladac tak jak ten z puszki. Ten srodek jest okropny i od niego twardnieje i szczupie jezyk. Poczyraj na youtube jak prawidlowo obrac ananasa.mm
 
Doświadczone
Powiedzcie mi proszę jakie parametry powinny być spełnione zeby podchodzić do crio? I piszcie czy to na kilka dńi przed czy praktycznie w dniu crio. To endometrium np. Lekarz jak pytałam powiedział ze minimum 8mm (6 dni przed). A czy jest jakies max? I czy ono bardzo się potem zmienia? Pąmiętam, ze Gosia miała jakieś przeprawy ż endo przed transferem.

No i hormony. I co tam jeszcze się sprawdza?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Tak tak dobrze pamietasz cos tam sie dzialo z tym moim endo podno spadlo ale ile w tym prawdy nie wiem. Trafilam nie na swojego lekarza przed punkcja a biorac pod uwage cale jego roztrzepanie podczas wizytyeiec nie jrstem pewna czy te endo tez nie bylo jego bledem w odczycie Ale nsjwiecej na ten temat moze powiedziec milagros ona walczyla z nim pare cykli
 
Jeszcze jedno. Jak Bromelanina was nie uczula polecam zamówić sobie czysty enzym np ze "Zrób sobie krem" i używać jako peeling do twarzy. REWELACJA. Nie za dużo, tyle co się przyklei do mokrego palca na mokra twarz i rozpuścić. Albo w kilku kroplach albo nawet opuszkami na tej twarzy rozmazać. Potrzymać z 5 minut, tylko buzia ciagle musi być mokra. Naprawdę rewelacja. I tanio :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Koniczyna, jestem na stronie ale nie mogę znaleźć, podeślesz linka?
 
reklama
Jo_asia79 będzie dobrze musisz wierzyć w swojego kropka u mnie mógł wystąpić zespół przetoczenia czyli skończyć mogłoby się śmiercią obu dzieci i po chwili załamania i przeczytaniu wszystkiego oraz wizycie u gin powiedziałam sobie ze u mnie nic takiego nie wystąpi a moim dzieciom powiedziałam ze maja dzielić się po połowie i nic sobie nie zabierać z jedzonka bo mama je dla obydwu i może ktoś sie śmiać ale zespół nie wystąpił wyniki książkowe a ja ani razu nie trafiłam do szpitala nie miałam plamien krwawienie itp nawet lekarz się dziwi a ja robilam wsxystko w domu nawet okna mylam i caly czas czuje się super także ja wierzę że siła podświadomości jednak może działać cuda :) Wierz Kochana w swoje dzieciątko :)

Dzięki Rybko :*
Wierze, w obie kropki ;)
Wspaniała ta Twoja historia :)
 
Do góry