reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I jak tam Kochane samopoczucie w Nowym Roku?
Ja odpoczywam... Dziś mija 5dpt boli mnie czasem dół brzucha....i bardzo mam twardy dół brzucha i brzuch mi wywaliło :frown:
 
reklama
Szkoda gadać, mąż właśnie się z domu wyprowadził cudowny nowy rok
No coś ty???! Emocje wzięły górę :( poczekaj daj mu czas na przemyślenia . I wróć do tematu na spokojnie.
Dziewczyny ja na sylwestra powtórzyłam test czy czasem kreska nie jaśnieje ale na szczęście jest piękna i wyraźna . Aczkolwiek miałam silny ból brzucha wczoraj i wzięłam 2 nospy. Teraz jestem przerażona i wczuwam sie w każdy ból :( oby do 9 stycznia ( mam usg)
 
No coś ty???! Emocje wzięły górę :( poczekaj daj mu czas na przemyślenia . I wróć do tematu na spokojnie.
Dziewczyny ja na sylwestra powtórzyłam test czy czasem kreska nie jaśnieje ale na szczęście jest piękna i wyraźna . Aczkolwiek miałam silny ból brzucha wczoraj i wzięłam 2 nospy. Teraz jestem przerażona i wczuwam sie w każdy ból :( oby do 9 stycznia ( mam usg)
Bóle brzucha na początku też miałam. Wiesz jednak sobie maleństwo musi zrobić posłanie na 9 miesięcy ;)
Mi lekarz powiedział,że dopóki nie ma krwawienia to nie należy się martwić na zapas :)
Będzie dobrze a na usg będzie piękne [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej serducha w Nowym już roku 2017!!!!❤❤❤
Dla mnie rok 2016 był jednym z lepszych jakie dane było mi przeżyć pod względem zawodowym jak i prywatnym. Ale to nie znaczy że 2017 ma być gorszy ❤ Życzę Wam aby rok 2017 był dla Was rokiem wyjątkowym aby spełniły się marzenia nie spełnione w 2016!!!
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy w Nowym Roku i życzę zdrówka bo to najważniejsze i spełnienia waszych najwiekszych marzeń [emoji8] Ps. My już z partnerem i nasza buldożką jesteśmy w hotel w Białymstoku i czekamy na jutro... za drugim razem faktycznie jest inaczej,napewno spokojniej mniej nerwów. Mam nadziej ze ten rok będzie niezwykły [emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksi mam nadzieje że jakoś uda wam się wszystko poukładać. Trzymam kciuki abyście sie porozumieli. Walka o upragnione dziecko jest trudna dla każdego małżeństwa, mam nadzieję że razem prztrwacie.
 
reklama
Do góry