reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane życzę Wam wszystkim Szczęsliwego Nowego Roku pełnego zdrowia radości miłości i uśmiechu spełnienia marzeń. A w szczególności tego najważniejszego marzenia bycia mamą tego Sobie i Wam życzę najbardziej :*
Wszystkim zaciążonym koleżankom spokojnych ciąż :*
Przede wszystkim lepszego od poprzedniego pełnego dobrych szczesliwych chwil.
Nowy 2017 Rok będzie nasz i kazda pokolei zajdzie w ciążę :) :*
 
reklama
Kobietki życzę Wam wspaniałej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń!
Wszystkim tym, którym sie udało życzę zdrowia i spokoju a tym, ktore próbują życzę nadziei i uporu.
Los sie w koncu uśmiechnie do każdej z nas, bo złe chwile mają to do siebie ze w koncu mijają.
Uściski ogromne ode mnie i mojej 10 tygodniowej pesteczki :blink:;)
 
Miałam wczoraj usg genetyczne pisze dopiero dziś bo wróciłam bardzo późno do domu.Więc tak dziecię moje zdrowe na tym etapie ciąży powiedział lekarz. Ma całe 6 cm machalo nóżkami i rączkami gimnasyke sobie urzadzalo w tym czasie.Jeszcze muszę poczekać na wynik testu pappa będzie w przyszłym tygodniu.Patrzyłam na ten ekran jak lekarz robił pomiary i nie wierzyłam że to moje maleństwo. Zobacz załącznik 789506

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Przepiękny! ^^'

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry