reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

U mnie to samo, środek 10 tygodnia a brzuszek przebija Lewandowską.
Jak leżę nie jest taki duży, wyczuwam macice ręką, jest powiększona, troche jak jabłuszko. Ale znaczna część mojego widocznego brzuszka jest wokół pępka.
Tez mam poczucie ze to nadal efekty stymulacji bo jestem szczupła osobą i aż nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko przybieram na wadze. Tak jak przytyłam w czasie stymulacji tak taka sama waga trzyma sie do dzis.
 
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

Ja jestem tydzień przed Tobą i też już mam brzuch ciążowy. W pracy koleżanka z zespołu administracji zapytała czy jestem w ciąży więc już go widać ...


Miłego dnia życzę dziewczyny !
 
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Ja dziś zaczynam 14 tydz i prawie zero brzuszka :( Coś tam lekkiego mi się robi,ale w sumie jak dużo zjem to mam większy ;)
Póki co przytyłam 1 kg.
Może u mnie to kwestia tego,że jestem wysoka (179cm). Gdyby nie badania gdzie wszystko jest ok to zaczęła bym się martwić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zaczynam 14 tydz i prawie zero brzuszka :( Coś tam lekkiego mi się robi,ale w sumie jak dużo zjem to mam większy ;)
Póki co przytyłam 1 kg.
Może u mnie to kwestia tego,że jestem wysoka (179cm). Gdyby nie badania gdzie wszystko jest ok to zaczęła bym się martwić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

1kg? Ale wymiotujesz, czy jak? [emoji6]
Ja już 5kg przytyłam, ale trochę to rozumiem bo zaczęłam jeść.. wcześniej chodziłam wiecznie głodna,a pierwsze 2 miesiące to jadłam sporo, w szczególności zasmakowało mi pieczywo i to białe, które wcześniej jadłam okazjonalnie..no nic, przejdę na razowy [emoji6]

Ciesz się że dopiero 1 kg, ja już od stymulacji nie mieszczę się w żadną kurtkę zimową...o płaszczach nie wspomnę. Moja mama zawsze się krzywiła że ja mam wszystko tak na ulał, teraz też się dziwię, jak można kupować tak wszystko bez centymetra luzu...




I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Trzymamy kciuki za udany transfer, wspaniałe wizyty i za same dobre wiadomości!!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


02.01 - peeggy - wizyta przed crio
02.01 - Ropuszka666 - criotransfer
02.01 - ewelin85 - wizyta przed crio

03.01 - ambicja1987 - wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173]
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
05.01 - jo_asia79 - punkcja
07.01 - jo_asia79 - transfer
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem tydzień przed Tobą i też już mam brzuch ciążowy. W pracy koleżanka z zespołu administracji zapytała czy jestem w ciąży więc już go widać ...


Miłego dnia życzę dziewczyny !
No u mnie widać...a wręcz już ciężko go ukryć
Miłego :)

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Tak właśnie popatrzyłam na fotki Lewandowskiej...5 miesiąc...? ja mam taki brzuch w 3 miesiącu, a jak się najem to ona przy mnie wygląda jakby wogole w ciąży nie była.. [emoji6][emoji15] Dziewczyny jak wyglądają Wasze brzuszki? Ja już mam od stymulacji większy, ale myślałam że to przejdzie trochę a tym czasem on rośnie jakoś wyjątkowo szybko..


I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Ha! Ja zaczęłam 16 tc i jestem ogromna. Na początku się cieszyłam, bo nie mogłam się brzuszka doczekać, ale teraz jest dość ciężko - bardzo szybko się męczę. Pogadam o tym z moją lekarką, bo rano wyglądam na ten 4-5 miesiąc, ale wieczorem... jakbym zaraz miała rodzić. Nie żałuję, dla dziecka wszystko, ale te hormony nieźle mnie rozregulowały.
Buziaki!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1kg? Ale wymiotujesz, czy jak? [emoji6]
Ja już 5kg przytyłam, ale trochę to rozumiem bo zaczęłam jeść.. wcześniej chodziłam wiecznie głodna,a pierwsze 2 miesiące to jadłam sporo, w szczególności zasmakowało mi pieczywo i to białe, które wcześniej jadłam okazjonalnie..no nic, przejdę na razowy [emoji6]

Ciesz się że dopiero 1 kg, ja już od stymulacji nie mieszczę się w żadną kurtkę zimową...o płaszczach nie wspomnę. Moja mama zawsze się krzywiła że ja mam wszystko tak na ulał, teraz też się dziwię, jak można kupować tak wszystko bez centymetra luzu...




I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
No właśnie ani razu nie wymiotowalam, ale w 1 trymestrze miałam napady mega mdłości (mi pomagały ciasteczka owsiane czekoladowe Sonko czy jakoś tak ;) ). W sumie to jadłam do 15 a potem już nic nie mogłam przełknąć.
Nie przejmuj się tak waga ,widać Twoje maleństwo potrzebuje więcej :)
Zresztą mam też koleżankę,która jest nawet troszkę wyższa ode mnie i też brzuszek pokazał się jej ok 5 miesiąca dopiero i lekarz powiedział jej,że u wysokich kobiet często dużo później widać brzuszek. Zakładam,że to o to chodzi :) mam też teraz niskie tsh (1.2), może też dlatego nie tyje za dużo.
No i mnie za to odrzuca od gotowanego :( mogłabym całe dnie jeść kanapki i mandarynki plus pomarańcze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry