reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie przyszłe Mamy w Nowym Roku i życzę zdrówka bo to najważniejsze i spełnienia waszych najwiekszych marzeń [emoji8] Ps. My już z partnerem i nasza buldożką jesteśmy w hotel w Białymstoku i czekamy na jutro... za drugim razem faktycznie jest inaczej,napewno spokojniej mniej nerwów. Mam nadziej ze ten rok będzie niezwykły [emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia ten rok bedzie obfitowal w ciaze na tym forum takze rozpoczynaj liste szczesliwie zaciazonych :)
 
reklama
U mnie to samo, środek 10 tygodnia a brzuszek przebija Lewandowską.
Jak leżę nie jest taki duży, wyczuwam macice ręką, jest powiększona, troche jak jabłuszko. Ale znaczna część mojego widocznego brzuszka jest wokół pępka.
Tez mam poczucie ze to nadal efekty stymulacji bo jestem szczupła osobą i aż nie chce mi sie wierzyc ze tak szybko przybieram na wadze. Tak jak przytyłam w czasie stymulacji tak taka sama waga trzyma sie do dzis.

A dużo przytyłaś podczas stymulacji?
Dobrze że nie jestem sama [emoji6]



I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Witajcie kobiety w nowym roku :)
Mam nadzieję że każdej z nas przyniesie coś fajnego ;)
Kreatola, czasem ten brzuchol dynamicznie rośnie na początku, a potem juz sie uspokaja i rosnie powolutku :). Ja miałam w sumie mały, ale tez szybko mnie "wywaliło". W 8 tygodniu juz był widoczny brzuch ( bardziej pewnie przez wzdęcie i takie tam;) ), ale koniec końców nie był za duzy ;)
 
No właśnie ani razu nie wymiotowalam, ale w 1 trymestrze miałam napady mega mdłości (mi pomagały ciasteczka owsiane czekoladowe Sonko czy jakoś tak ;) ). W sumie to jadłam do 15 a potem już nic nie mogłam przełknąć.
Nie przejmuj się tak waga ,widać Twoje maleństwo potrzebuje więcej :)
Zresztą mam też koleżankę,która jest nawet troszkę wyższa ode mnie i też brzuszek pokazał się jej ok 5 miesiąca dopiero i lekarz powiedział jej,że u wysokich kobiet często dużo później widać brzuszek. Zakładam,że to o to chodzi :) mam też teraz niskie tsh (1.2), może też dlatego nie tyje za dużo.
No i mnie za to odrzuca od gotowanego :( mogłabym całe dnie jeść kanapki i mandarynki plus pomarańcze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem wysoka (175 cm) i szybko miałam brzuszek ;)
Myśle ze to bardzo indywidualna kwestia, ale faktycznie, u niższych osób po prostu chyba bardziej to widać, u wyższych, sylwetka jest smuklejsza i tez brzuchol troche ginie :)
 
Ha! Ja zaczęłam 16 tc i jestem ogromna. Na początku się cieszyłam, bo nie mogłam się brzuszka doczekać, ale teraz jest dość ciężko - bardzo szybko się męczę. Pogadam o tym z moją lekarką, bo rano wyglądam na ten 4-5 miesiąc, ale wieczorem... jakbym zaraz miała rodzić. Nie żałuję, dla dziecka wszystko, ale te hormony nieźle mnie rozregulowały.
Buziaki!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Uff,
już zaczęłam się martwić ze coś nie tak że mną...[emoji6]
Ja też się męczę..byłam ostatnio na zakupach z rodzicami i miałam wrażenie, że oni latają jak powaleni, a ja marzyłam tylko żeby wrócić szybko do domku .. i gdzie mogłam to siadałam, jak zobaczyłam przymierzalnie bez krzesełka, tego krzesełka, które już sobie wymarzyłam wchodząc do sklepu to gotowa byłam się popłakać [emoji23]

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Kurcze, ja mam jutro wizyte juz przed punkcją ( teoretycznie w czwartek punkcja) i strasznie się denerwuje. Ciekawa jestem, czy te dwa pecherzyki podrosły, czy zostane z tymi 3...
no i czy te 3 juz beda sie nadawały do pobrania czy bedzie chciała przedłuzać :/. Ja bym chciała juz...
Na szczeście dzis pojawił się u mnie juz mega płodny śluz :), wiec to chyba dobry znak, że estradiol rośnie, no i ze pecherzyki chyba nabieraja wielkosci ;). No i mam lekki ucisk na dole, co mnie tez cieszy, bo to zawsze jakis znak. Jutro rano bede wszystko wiedziała...
 
Witajcie kobiety w nowym roku :)
Mam nadzieję że każdej z nas przyniesie coś fajnego ;)
Kreatola, czasem ten brzuchol dynamicznie rośnie na początku, a potem juz sie uspokaja i rosnie powolutku :). Ja miałam w sumie mały, ale tez szybko mnie "wywaliło". W 8 tygodniu juz był widoczny brzuch ( bardziej pewnie przez wzdęcie i takie tam;) ), ale koniec końców nie był za duzy ;)
No u mnie właśnie na dole jest brzuszek z dzidziusiem, a nad talią (której już nie mam) czuję, jak żołądek wywala... Z córką miałam normalny, a teraz takie cudaki...

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szkoda gadać, mąż właśnie się z domu wyprowadził cudowny nowy rok

Może musi sobie poukładać w głowie...
U nas było jeszcze gorzej, bo Emek nie miał w ogóle plemników... było dużo badań, dwie operacje, wszystko przeszedł bardzo dzielnie. Oczywiście, że troche marudził, były też kryzysy. Musisz mu uświadomić że bez wzglèdu na wszystko chcesz z nim być. Ja się właśnie tak starałam.
 
Do góry