reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w nowym roku! Oby każdy transfer zakończył się sukcesem i abyśmy wszystkie mogły przytulać swoje dzieci w 2017!:):):)

Ja przez tą długie siedzenie ze znajomymi nie wstałam dziś na poranną dawkę luteiny i wzięłam ją 2,5h po czasie. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę tym maleństwu :(
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w nowym roku! Oby każdy transfer zakończył się sukcesem i abyśmy wszystkie mogły przytulać swoje dzieci w 2017!:):):)

Ja przez tą długie siedzenie ze znajomymi nie wstałam dziś na poranną dawkę luteiny i wzięłam ją 2,5h po czasie. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę tym maleństwu :(

Nic sie nie stanie ,czasem w niedziele budzilam sie pozniej kolo 10 i wtedy bralam progesteron bo zazwyczaj bralam 400 mg rano o 7:00 czopek i 400 mg przed spaniem drugi czopek ( tak do 12 Tyg;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej, czy w ciąży można na ból głowy wsiąść jakąś tabletkę? I jak tak to jaka?

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Tylko paracetamol 500 mg ,i tylko jak cie naprawde boli ze nie umiesz wytrzymac bowiem w ciazy czesto boli glowa
Biore w ostatecznosci a to foto co wysylam dokladnie lekarz mi to tez Powiedzial bo w 1 trymestrze codzien mnie bolala glowa wiec poszlam Po rade do lekarza co I ile brac
adaa20b414efb0cbe4d6f47ee5f4ab1e.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko paracetamol 500 mg ,i tylko jak cie naprawde boli ze nie umiesz wytrzymac bowiem w ciazy czesto boli glowa
Biore w ostatecznosci a to foto co wysylam dokladnie lekarz mi to tez Powiedzial bo w 1 trymestrze codzien mnie bolala glowa wiec poszlam Po rade do lekarza co I ile brac
adaa20b414efb0cbe4d6f47ee5f4ab1e.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo bardzo Ci dziękuję za informacje [emoji8]

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w nowym roku! Oby każdy transfer zakończył się sukcesem i abyśmy wszystkie mogły przytulać swoje dzieci w 2017!:):):)

Ja przez tą długie siedzenie ze znajomymi nie wstałam dziś na poranną dawkę luteiny i wzięłam ją 2,5h po czasie. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę tym maleństwu :(
Asiex ja ostatnio przechodzę sama siebie ze spaniem...i tez przez ostatnich kilka dni prawie nigdy nie wzięłam progesteronu na czas. Biorę 3 razy dziennie ale przesypiam właściwe godziny wzięcia leku.
Tez sie troche obawiam ale nie umiem wygrać ze snem, nastawiam budziki których kompletnie nawet nie słyszę.
Usg dopiero za tydzien, mam nadzieje ze wszystko w porządku....:/
 
reklama
Do góry