reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka bardzo mi przykro . Zupełnie rozumiem twój plan i mam nadzieje ze lekarze ci pozwolą go zrealizować . Trzymam kciuki.

Blasta :((( jestem z tobą .
Dziewczyny a u mnie hiperka chyba . Mam obolały brzuch i powiększony jak po kilku piwach . Niektóre czynności sprawiają mi trudność. Łapią mnie duszności -słabo jak bym miala zemdleć :( ale mam ten lek od hiperki i czekam kiedy będzie lepiej. Dodatkowo staram sie robić wszystko normalnie w domu szczególnie teraz przed świetami . Jutro tez ważny dzień dla mnie bo będę dzwonić do immunologa omówić wyniki badań i ustalać plan leczenia w razie ciazy . Bedą tez dzwonić z kliniki czy moje 3 zarodeczki osiągnęły stadium blastocysty i czy sie zamroziły . Oj mam stres :(

Dziewczyny któraś pytała o koszty w novum wiec wszystko jest na ich stronie . U mnie leki wyniosły jakieś 4tys . Ivf 7,5. Badania przed wymagane przez nowum 1.5tys i od immunologa 5 tys . 2 szczepionki limfocytami plus 2 wlewy z intralipidu kolejne 2 tys .

Jej. Ale jesteś pod kontrolą lekarza, dzwoniłaś i dowiadywałam się co robić? Zwłaszcza, ze wolne dni idą..
 
reklama
Ewunka bardzo mi przykro . Zupełnie rozumiem twój plan i mam nadzieje ze lekarze ci pozwolą go zrealizować . Trzymam kciuki.

Blasta :((( jestem z tobą .
Dziewczyny a u mnie hiperka chyba . Mam obolały brzuch i powiększony jak po kilku piwach . Niektóre czynności sprawiają mi trudność. Łapią mnie duszności -słabo jak bym miala zemdleć :( ale mam ten lek od hiperki i czekam kiedy będzie lepiej. Dodatkowo staram sie robić wszystko normalnie w domu szczególnie teraz przed świetami . Jutro tez ważny dzień dla mnie bo będę dzwonić do immunologa omówić wyniki badań i ustalać plan leczenia w razie ciazy . Bedą tez dzwonić z kliniki czy moje 3 zarodeczki osiągnęły stadium blastocysty i czy sie zamroziły . Oj mam stres :(

Dziewczyny któraś pytała o koszty w novum wiec wszystko jest na ich stronie . U mnie leki wyniosły jakieś 4tys . Ivf 7,5. Badania przed wymagane przez nowum 1.5tys i od immunologa 5 tys . 2 szczepionki limfocytami plus 2 wlewy z intralipidu kolejne 2 tys .

No to jeśli masz hiperke to szczerze współczuje,czeka Cię ciężki tydzień,pamiętaj ,ze musisz sie oszczędzać,zwłaszcza jeśli masz duszności !


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Odpoczywamy, szykujemy święta i zbieramy siły!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


24: sunrisea - betowanie 1
27: bonia86 - criotransfer
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
09.01 - liczka - wizyta przed crio
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki chciałam Wam Wszystkim życzyć wesołych świąt, wiem dla mnie też miały być to najlepsze święta jak do tej pory, ale cóż mówi się trudno i żyje dalej... Żyje nadzieją, że za rok dostanę ten najpiękniejszy prezent pod choinkę, bo kolejne podejście zaczynamy w lutym :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego, dużo zdrówka bo naprawdę jest nam potrzebne i żeby ten 2017 rok okazał się naprawdę SZCZĘŚLIWY !! [emoji8][emoji320]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak w biegu chciałabym złożyć Wam wszystkim zyczenia wesołych zdrowych i spokojnych Świat!!!!
Życzę Wam samych pozytywnych wyników, wysokich bet, dwóch kresek na testach, dobrego samopoczucia i spokoju ducha.
Mam nadzieje ze wszystkie wyciszymy sie w te święta wśród bliskich i z nowymi nadziejami ruszymy w Nowy Rok:):)

Ewunka trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki, los bardzo Cie doświadcza ale mam nadzieje ze w przyszłym roku wrzucisz zdjęcie usg małego kropka:) Poza tym cieszę sie, ze masz przy boku wyrozumiałego i rozsądnego faceta, który na pewno kocha Cie jak diabli!!!!:)
Mój endometrialny wór miał 7x5 cm, tez nie mały :/ ale powycinali, pousypiali i sie udało czego i Tobie życzę.

Kreatola możesz dopisać mnie do kalendarza? 12 stycznia mam drugie usg. Dziekuje :)

Bądźcie silne, najedzcie sie pyszności świątecznych, zrelaksujcie i myślcie pozytywnie i te ktore sie starają i te którym sie udało :*:*
 
reklama
Do góry