reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dobry wieczòr.

Ewunia I kiedy wyniki? Mysle o Tobie calt dzień
Wyszedł ode mnie ostatni klient wlasnie i dokańczam wlaśnie...śniadanie. Eh, przedświąteczny młyn. A wy jak dajecie radę?
 
reklama
Dziewczyny spokojnych pogodnych świat wam życzę !
W nowym roku samych pozytywnych bet silnych serduszek i bezbolesnych porodów:)

Ja dziś smutne wieści moje 3 zarodeczki nie przetrwały do blastki:( zastanawiam sie czy te 2 we mnie sie rozwijają czy nie :( ? Nie daje sie hiperce , staram sie robic wszystko ale czuje ze sie szybko mecze i ze robi mi sie słabo . Ale sernik i makowiec upieczone :) wydaje mi sie ze dziś brzuch mam troszkę mniej zgorowany . Wiem ze ciąża napędza hiperka wiec juz nawet mogłabym to przeżyć aby tylko sie udało.
 
Ja też dziś od 6:30 na wysokich obrotach
Dlatego piszę dopiero teraz .
W związku z tym iż Święta Bożego Narodzenia to taki magiczny czas , życzę Wam spełnienia tego jednego marzenia . Życzę Wam spokoju , miłości, ciepła rodzinnego. A przede wszystkim wytrwałości w dalszych działaniach nigdy się nie poddawajcie.
Życzę ja i moje małe serduszko ❤❤❤
 
Dziewczyny spokojnych pogodnych świat wam życzę !
W nowym roku samych pozytywnych bet silnych serduszek i bezbolesnych porodów:)

Ja dziś smutne wieści moje 3 zarodeczki nie przetrwały do blastki:( zastanawiam sie czy te 2 we mnie sie rozwijają czy nie :( ? Nie daje sie hiperce , staram sie robic wszystko ale czuje ze sie szybko mecze i ze robi mi sie słabo . Ale sernik i makowiec upieczone :) wydaje mi sie ze dziś brzuch mam troszkę mniej zgorowany . Wiem ze ciąża napędza hiperka wiec juz nawet mogłabym to przeżyć aby tylko sie udało.
Jogo przykro mi z powodu zarodeczkow :(
Musisz wierzyc ze te ktore Ci podano przetrwają bo nigdzie nie bedzie im lepiej niż u Ciebie:)
 
1482530488421.jpg


Dziewczyny...
Wesolych Swiat!
Aby kolejne byly juz w wiekszym gronie. A przynajmniej z wiekszymi brzuszkami:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1482530488421.jpg
    1482530488421.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 502
20141223_220333.jpg

Kochane życze Wam wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spedzonych w cudownej rodzinnej atmosferze :)
Mamusiom pociechy z dzieci, ciężarówkom radosci z brzdąców w brzuszku a nam starającym się oby to były ostatnie święta bez upragnionych dzieci oby w następne święta kazda z nas cieszyła sie dużym brzuszkiem albo dzidzią w ramionach.
Szczęśliwości kochane i spełnienia marzeń a szczególnie jednego najważniejszego ❤❤
 

Załączniki

  • 20141223_220333.jpg
    20141223_220333.jpg
    617 KB · Wyświetleń: 519
Kochane jestem i czytam, ale nie pisze, mam różne nastroje od euforii po rezygnacje i załamanie. Nie chce zasmucać ... Ewunka, Blastka śle duuużo ciepłych myśli i dobrej energii[emoji173]
Na te Święta życzę Nam wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń. Trzymajcie się mocno Kochane [emoji173][emoji173][emoji173][emoji319][emoji93]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry