reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ewunka, mi po invitro została jakaś torbiel. Na szczęście na nieczynnym jajowodzie.
Wycięli mi nie tak dawno wodniaka i niby miałam zajść w ciąże naturalnie. Nic z tego.
Ale dzis jestem po wizycie u ginekologa. Mowi ze ma pacjentkę która 14 razy poroniła we wczesnej ciąży, kilkanaście lat starań. Jak juz odpuściła to Zaszła w ciąże nawet nie wie kiedy i juz jest w 9 tygodniu. Nadzieja umiera ostatnia

Dla nas 2017 bedzie szczesliwy, zobaczysz !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzenka co z Tobą. ? Nie idź moimi śladami. ......
Moja torbiel endometrialna i jej kolega guz mają razem 10 cm .
Nie chce operacji zanim nie zrobię stymulacji bo czuję że ta operacja skończy się wycięciem całego jajnika i zostanie mi tylko pół ( tego który już jest po operacji ) .
Plan działania jest taki ze jak mi pozwolą to będę się stymulować jeśli jakieś jajeczko będzie i się zaplodni to się zamrozi zarodek potem operacja ( bo transfer z takim cudem to zbyt duże ryzyko ) no i potem transfer.
Tylko musze zaczekać na wyniki TK i decyzje czy pozwolą mi tak zrobić. Mąż narazie mi nie pozwala :(
Karze mi się operować juz. ...
 
Pieknie rosnie a mama niech przestanie sie stresowac. Synus zdrowy w brzuszku mezus w domku na sylwestra nic tylko zaczac swietowac w spokoju nadchodzace swieta a pozniej juz z gorki ani sie obejrzysz i bedziesz miala synka w ramionach :)
Gosiu dziekuje za tak cieple slowa. Masz racje jeszcze troche i badzie z nami synus w niedziele zaczyna sie 7 miesiac tak ten czas leci. Ale trzymam mocno kciuki za was i na wielkanoc zajac przyniesie te jedno jajko ktore zostanie z wami
 
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
Ewcia trzymam kciuki zeby ten Nowy Rok przyniosl ci lepsze wiadomosci i czekam dalej na Honoratke
 
reklama
Gosiu dziekuje za tak cieple slowa. Masz racje jeszcze troche i badzie z nami synus w niedziele zaczyna sie 7 miesiac tak ten czas leci. Ale trzymam mocno kciuki za was i na wielkanoc zajac przyniesie te jedno jajko ktore zostanie z wami
:) :* dziekuje kochana :) mam nadzieje ze Nowy Rok bedzie dla nas szczesliwszy :) i w koncu doczekamy sie blizniakow albo jednego brzdaca :)
 
Do góry