reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie odebrałam z apteki elonve i czeka na kolejną @ w lodówce :-) niby jest napisane, że do 25 stopni przez miesiąc może być bez lodówki ale jakoś się bezpieczniej czuje jak jest w lodówce
 
reklama
Ja dostałam dziś @(narazie tylko plamienie ale pewnie się jeszcze rozchula). Jestem 4 dzień po odstawieniu luteiny a od jutra czyli od 2dc zaczynam brać estrofem 3x1, mam nadzieję że nie na marne i 2 stycznia okaże się że będzie mógł być kriotransfer.Niestety święta spędze raczej w łóżku bo coś zaczynam się czuć grypowo :-(
 
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!

Markery robie jutro TK w czwartek 29.12.
Qurwa ja nie mam pod górę to się w głowie nie mieści. .....
Dobrze ze tu nie ma kolejek na 2043 tylko jak będzie trzeba to pewnie styczeń operacja. ....
Qurwa ......
A miało być tak pięknie .....
Zrobiłam masę badań immunologia genetyka mutacjie wszystkie wyszły dobrze wybrałam klinikę lekarza protokół. ......
No i na te święta uj bombki strzelił. .....

Ewunka to bardzo smutne wieści, ale poczekajmy do wyników markerów i TK bo moze cos im sie przewidziało, a moze do jakiegoś specjalisty od takich przypadków sie wybierz? Plusem jest to ,ze naprawdę szybko badania masz robione,wiec można szybko działać.

To się q... wie. Beta 3,8. Koniec nadziei. Dzięki, że byłyście ze mną przez ten krótki czas. Trzymajcie się. Spokojnych Świąt. Dla mnie będą najsmutniesze.

Kurczę Blastka [emoji853] miałam nadzieje ,ze jednak intuicja Cię zawodzi,przykro mi,...ale rodzic na wakacje? Jesien bedzie nasza [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
No właśnie się nad tym zastanawiam ale chyba poczekam do wtorku i znajdę jakiegoś prywatnie :/ mam nadzieję że jednak coś z tego będzie:) ale to ciągle czekanie jest okropne

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nadzieja na usg pęcherzyk jest widoczny jak beta jest 1000 wiec jeszcze kilka dni i powinno juz coś być widać . Jestem dobrej myśli.
 
Ewunka bardzo mi przykro . Zupełnie rozumiem twój plan i mam nadzieje ze lekarze ci pozwolą go zrealizować . Trzymam kciuki.

Blasta :((( jestem z tobą .
Dziewczyny a u mnie hiperka chyba . Mam obolały brzuch i powiększony jak po kilku piwach . Niektóre czynności sprawiają mi trudność. Łapią mnie duszności -słabo jak bym miala zemdleć :( ale mam ten lek od hiperki i czekam kiedy będzie lepiej. Dodatkowo staram sie robić wszystko normalnie w domu szczególnie teraz przed świetami . Jutro tez ważny dzień dla mnie bo będę dzwonić do immunologa omówić wyniki badań i ustalać plan leczenia w razie ciazy . Bedą tez dzwonić z kliniki czy moje 3 zarodeczki osiągnęły stadium blastocysty i czy sie zamroziły . Oj mam stres :(

Dziewczyny któraś pytała o koszty w novum wiec wszystko jest na ich stronie . U mnie leki wyniosły jakieś 4tys . Ivf 7,5. Badania przed wymagane przez nowum 1.5tys i od immunologa 5 tys . 2 szczepionki limfocytami plus 2 wlewy z intralipidu kolejne 2 tys .
 
Przepraszam ze dopiero teraz piszę, śledziłam dziś forum w przerwach na kanapkę ale nie było opcji, żeby pisać, młyn w pracy niesamowity. Nienawidzę tego dnia i jego newsów :( Ewunia, wiem co to znaczy dostać beznadziejne wynik a święta i czekać na badania, rok temu bardzo poważnie bałam się, ze może trzeba będzie wyciąć macice i żegnaj prokreacjo (cytologia co zwaliła mnie z nóg). Na szczęście tylko cześć szyjki. Oby szybko mina ci czas do prawidłowych wyników! Ale ja się mėżowi nie dziwię, jak była by groźba utraty mojego J. to z miejsca przerwała bym wszelkie starania z całą świadomością... Perspektywa zbyt straszna, nie mogę nawet znieść myśli o takiej sytuacji. Trzymam kciuki, żeby badania wykazały, ze jeszcze masz czas na stymulację.

Blastka, nie wiem co powiedzieć. Za krótko tu jestem, żeby przyzwyczaić się do takich wiadomości, byłam bardzo nastawiona na przyrost bety u ciebie a tu taki cios.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Do góry