reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam kochane ja juz po wizycie wszystko ok chłopaki rosną jak na drożdżach 720g i 696g przepływy prawidłowe 9% różnicy czyli się nic nie zwiększyło wiec super szyjka zamknięta 25 do 29,5 mm wiec mam więcej odpoczywać a poza tym super :) zdjęć nie mam bo chłopaki trenują nurkowanie główka w dol jeden pokazał tylko siusiaka a potem sie obrucil i nie chcial sie pokazac a drugi wogule się chował za bratem
Super że wszystko ok z chłopakami oby tak dalej

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Husan Motylek uroczych widoków.
Jaskółka jak się macie. ?
Kreatola dostałaś juz papiery z wynikami. ? Besito.
Marzena juz zaraz Twój czas.
Miłego dnia
Dziękuję, cariño. Jeszcze nie dostałam - poczta przed świętami... Ale lekarki wyniki krwi nie zaniepokoiły, więc i ja zachowuję spokój i szykuję się do świąt.
Besito!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale ciężko przechodzę to czekanie... moja beta dalej słabo rośnie mimo w 11dpt -12 13dpt - 25 lekarka dalej kazała brać tabletki i dzisiaj miałam usg 20dpt niestety na usg nie było widać nic oprócz napuchnietej macicy. Zrobili mi bete i wynik 267 i lekarka dalej kazała brać leki i we wtorek mam zrobić kolejne usg i znowu czekanie:/ dziewczyny pomóżcie nie wiem co myśleć:/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale ciężko przechodzę to czekanie... moja beta dalej słabo rośnie mimo w 11dpt -12 13dpt - 25 lekarka dalej kazała brać tabletki i dzisiaj miałam usg 20dpt niestety na usg nie było widać nic oprócz napuchnietej macicy. Zrobili mi bete i wynik 267 i lekarka dalej kazała brać leki i we wtorek mam zrobić kolejne usg i znowu czekanie:/ dziewczyny pomóżcie nie wiem co myśleć:/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Moze konsultacja u innego lekarza z innym usg?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Dzień dobry Wam wszystkim:)
Byłam dzis na usg u Holenderskich lekarzy. Tak jak sie spodziewałam nie widza nic!!!! Ani krwiaka ani tego ze jajo płodowe sie odkleja. Wszystko według nich wyglada ładnie, maluch ma 1,47 cm i szybciutko bije mi serduszko.
Nie wiem komu wierzyc :/
Pani doktor Polka zasiała we mnie taka panikę...a oni ze wszystko gra. Bądź tu mądry.
 
Dzień dobry Wam wszystkim:)
Byłam dzis na usg u Holenderskich lekarzy. Tak jak sie spodziewałam nie widza nic!!!! Ani krwiaka ani tego ze jajo płodowe sie odkleja. Wszystko według nich wyglada ładnie, maluch ma 1,47 cm i szybciutko bije mi serduszko.
Nie wiem komu wierzyc :/
Pani doktor Polka zasiała we mnie taka panikę...a oni ze wszystko gra. Bądź tu mądry.

O widzisz, No ale to bardzo dobre wieści i trzymaj sie ich [emoji6]

No właśnie się nad tym zastanawiam ale chyba poczekam do wtorku i znajdę jakiegoś prywatnie :/ mam nadzieję że jednak coś z tego będzie:) ale to ciągle czekanie jest okropne

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

No mogę sobie tylko wyobrazić co musisz przechodzić ale bądź silna, stres jest niewskazany!!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Do góry