reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem juz po wizycie :)
Synus rozwija sie prawidlowo wazy juz 622g szyjka dluga zamknieta 36 mm. Maluszek dzis chowal buzke zakrywal raczkami jak otwieral buzie to widzialam nawet jezyczek.
Najwazniejsze ze wszystko jest ok bo bardzo sie balam dzisiejszej wizyty bo przewrocilam sie i upadlam na brzucho.
Cuuudnie :)
 
reklama
Jestem juz po wizycie :)
Synus rozwija sie prawidlowo wazy juz 622g szyjka dluga zamknieta 36 mm. Maluszek dzis chowal buzke zakrywal raczkami jak otwieral buzie to widzialam nawet jezyczek.
Najwazniejsze ze wszystko jest ok bo bardzo sie balam dzisiejszej wizyty bo przewrocilam sie i upadlam na brzucho.

No no super ,ciesze sie !!!
Ze jak upadek??!!

Blastka [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie umiem Ci pomóc, ale wiedz, że moje serce jest blisko Twojego. Ja jutro idę na kolejną betę 15 dpt. I mam złe przeczucia. Nie mam nawet najmniejszych objawów ciąży. Brzuch jakby ćmił. Ostatnia beta w 9dpt to 48,3. Bardzo się denerwuję i chce mi się płakać cały dzień dzisiaj. Przecież cud już się niby zdarzył a jednak nic nie jest na pewno. To czekanie to koszmarny półsen. Czuję się zawieszona, rozmyta. Może to chociaż odrobinę pocieszające, że nie jesteś sama. Ściskam. Przecież ta karta musi się kiedyś odwrócić dla nas.
Będzie dobrze:) ja 9dpt miałam 6 więc jeszcze mniej a jak narazie jakieś nadzieję są:) wiem tylko tyle od lekarza że w razie jakichkolwiek bólów albo krwawienia mam się zgłosić do szpitala bo w klinice mają urlop :/ więc mocno trzymam kciuki i czekam jutro na ładny przyrost u ciebie :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem juz po wizycie :)
Synus rozwija sie prawidlowo wazy juz 622g szyjka dluga zamknieta 36 mm. Maluszek dzis chowal buzke zakrywal raczkami jak otwieral buzie to widzialam nawet jezyczek.
Najwazniejsze ze wszystko jest ok bo bardzo sie balam dzisiejszej wizyty bo przewrocilam sie i upadlam na brzucho.
Ale super!!! Ponad pol kilograma szczęścia:):):)
 
Jestem juz po wizycie :)
Synus rozwija sie prawidlowo wazy juz 622g szyjka dluga zamknieta 36 mm. Maluszek dzis chowal buzke zakrywal raczkami jak otwieral buzie to widzialam nawet jezyczek.
Najwazniejsze ze wszystko jest ok bo bardzo sie balam dzisiejszej wizyty bo przewrocilam sie i upadlam na brzucho.
Pieknie rosnie a mama niech przestanie sie stresowac. Synus zdrowy w brzuszku mezus w domku na sylwestra nic tylko zaczac swietowac w spokoju nadchodzace swieta a pozniej juz z gorki ani sie obejrzysz i bedziesz miala synka w ramionach :)
 
Hejka jestem juz po wizycie.
Kreatola proszę zmień mi termin crio na wtorek 28.12. Moje endometrium się pęknie rozwija i doktor przesunął dzień wcześniej. Zwiększył mi od dziś Estrofem z 3 tabletek na 4. A od niedzieli dołączyć mam 3x lutinus i 2x duphaston.
Kochane ale chyba jednak dawka mi nie służy. ..mam sińce nad stopami na obu nogach i strasznie mi się kręci w głowie. ..dzwonić jutro do kliniki czy niepotrzebnie panikuje?
 
reklama
Hejka jestem juz po wizycie.
Kreatola proszę zmień mi termin crio na wtorek 28.12. Moje endometrium się pęknie rozwija i doktor przesunął dzień wcześniej. Zwiększył mi od dziś Estrofem z 3 tabletek na 4. A od niedzieli dołączyć mam 3x lutinus i 2x duphaston.
Kochane ale chyba jednak dawka mi nie służy. ..mam sińce nad stopami na obu nogach i strasznie mi się kręci w głowie. ..dzwonić jutro do kliniki czy niepotrzebnie panikuje?
Bonia... Ja bym dzwonila... Nie ma co ryzykowac. A bierzesz cos przeciwzakrzepowo? Ja jak zaczelam estrofem mialam problem z mroczkami przed oczyma itp i zaczelam brac acard i sie poprawilo. Estriadol moze dzialac zakrzepowo i moze wystarczy cos dodac...
Ale lepiej nie czekaj tylko dzwon jutro...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry