reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam kochane ja juz po wizycie wszystko ok chłopaki rosną jak na drożdżach 720g i 696g przepływy prawidłowe 9% różnicy czyli się nic nie zwiększyło wiec super szyjka zamknięta 25 do 29,5 mm wiec mam więcej odpoczywać a poza tym super :) zdjęć nie mam bo chłopaki trenują nurkowanie główka w dol jeden pokazał tylko siusiaka a potem sie obrucil i nie chcial sie pokazac a drugi wogule się chował za bratem
Super bardzo się cieszę, że Ci się udało i jesteś w ciąży z bliźniakami ja od sierpnia miałam przerwę na forum i widzę dużo się u Ciebie zmieniło gratulacje kochana
 
reklama
Właśnie dostałam @ dwa dni wcześniej jak zwykle jak jiz wcześniej pisałam od sierpnia dostaje jak mi się podoba ale trochę się cieszę bo mam nadziej, że w styczniu dostanę dwa dni wcześniej i podejdę szybciej! ale pewnie z tych emocji dostanę jesxze później niż powinnam dostać yyy. I właśnie teraz się pojawił problem @ dostałam gdzieś po 19 taka brązowa i krew czy mam to liczyć jako pierwszy dzień czy lepiej jutro uznać to za pierwszy dzień bo nie wiem jak mam to traktować w styczniu jak w 2 dzień @ mam podać lek. Ahhh mogłam zapytać dr jak byłam ostatnio ale z tych emocji zapomniałam bo byłam tak przejęta z tego wszystkiego
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyt, wspaniałe wyniki badań i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

22: ambicja1987 - wizyta pęcherzykowa
24: sunrisea - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
28: Bonia86 - criotransfer
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
09.01 - liczka - wizyta przed crio
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!

Dziewczyny postanowiliśmy jeszcze raz spróbować w Bocianie. Jeśli się nie uda chcielibyśmy spróbować gdzie indziej. Czy możecie napisać mi jakie są ceny w waszych klinikach? Chodzi mi głównie o Warszawę. Invidmed, Novum?
 
Witam kochane ja juz po wizycie wszystko ok chłopaki rosną jak na drożdżach 720g i 696g przepływy prawidłowe 9% różnicy czyli się nic nie zwiększyło wiec super szyjka zamknięta 25 do 29,5 mm wiec mam więcej odpoczywać a poza tym super :) zdjęć nie mam bo chłopaki trenują nurkowanie główka w dol jeden pokazał tylko siusiaka a potem sie obrucil i nie chcial sie pokazac a drugi wogule się chował za bratem
Czyli siusiaki nadal nie zniknęły :Dcholercia
 
Dziewczyny - husann, motylku pięknych widoków na wizualne i samych dobrych wiadomości Kochane buziaki dla dzieciaczków od cioci Rybki i chłopaków :)
 
reklama
Do góry