reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie :) przeczytałam o super info u asiex - gratuluje!!

Udało mi się zapisać na pierwszą wizytę do Novum, ale dopiero na luty [emoji57] cóż - tyle czekam, dwa miesiące mnie nie zbawią - czekam cierpliwie.
Ale mam pytanie - czy mogłaby któraś mi napisać ogólnie jak wyglada taka pierwsza wizyta? Co powinnam mieć? Czego się spodziewać?

Buziaki i miłego dnia [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :) przeczytałam o super info u asiex - gratuluje!!

Udało mi się zapisać na pierwszą wizytę do Novum, ale dopiero na luty [emoji57] cóż - tyle czekam, dwa miesiące mnie nie zbawią - czekam cierpliwie.
Ale mam pytanie - czy mogłaby któraś mi napisać ogólnie jak wyglada taka pierwsza wizyta? Co powinnam mieć? Czego się spodziewać?

Buziaki i miłego dnia [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, zapisując się musisz zaznaczyć,że to wizyta startowa. Jeżeli robiliście jakieś badania, posiadacie historie leczenia to wszystko musicie że sobą zabrać. Pani/Pan dr zapoznają się z tą dokumentacja, potem wywiad, ja chyba miałam też od razu usg żeby zobaczyć jak to tam wszystko w środku wygląda.
Oczywiście na taką wizytę musicie być oboje :)
Potem pewnie ustalicie wstępny plan działania, jakie badania itp. U nas na dzień dobry musiało być powtórzone badanie nasienia, generalnie wszystkie badania które były robione dalej niż 3 miesiące wstecz.
A i u mnie przed każdą wizyta musiałam iść najpierw do za biegowego na pomiar ciśnienia. Ale to od kolejnych wizyt.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) kciuki za dziś trzymam mocno zaciśnięte :) ;) miłego dnia :) Gratuluję nowym mamusi om :) Proszę mnie dopisać na wizytę u gin 20.12 jeszcze :)
 
Cześć dziewczyny :)
I jak się czułas było dużo jajeczek po tym leku? ja naprawdę jestem w tym wszystkim ciemna jak tu czytam co dziewczyny piszą ale jeszcze się wszystkiego nauczę
Elonva działa przez kilka dni i nie trzeba kłuć się codziennie. W moim przypadku dostałam zastrzyk (Elonva) w 2 dc, a kolejne leki (Menopur) został włączony bodajże od 6 dc. Ja stymulację przechodzę dobrze, więc raczej jest to sprawa indywidualna. Ilość jajeczek zależy od rezerwy jajnikowej i od tego jak reagujesz na stymulację.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)

Elonva działa przez kilka dni i nie trzeba kłuć się codziennie. W moim przypadku dostałam zastrzyk (Elonva) w 2 dc, a kolejne leki (Menopur) został włączony bodajże od 6 dc. Ja stymulację przechodzę dobrze, więc raczej jest to sprawa indywidualna. Ilość jajeczek zależy od rezerwy jajnikowej i od tego jak reagujesz na stymulację.
Dziękuje za odpowiedź w 5 dniu cyklu mam jechać na usg i Pani dr. zobaczy dopiero czy potrzeba będzie podać jeszcze jakiś lek. Kurde nie ma mi kto podać tego bo to niby w rękę podskórnie ale nie znam nikogo, a do przychodni nie pójdę bo każdy prawie mnie zna.
 
Dziękuje za odpowiedź w 5 dniu cyklu mam jechać na usg i Pani dr. zobaczy dopiero czy potrzeba będzie podać jeszcze jakiś lek. Kurde nie ma mi kto podać tego bo to niby w rękę podskórnie ale nie znam nikogo, a do przychodni nie pójdę bo każdy prawie mnie zna.
Mi Elonve podali w klinice w brzuch, a później już sama robiłam sobie wszystkie zastrzyki.
 
reklama
Ja mam kawałek do kliniki to nie będę jechać! Mi też Pani dr. mówiła brzuch lub ręką to wolę tą drugą opcje. właśnie wyszłam z apteki kupiłam wszystkie suplementy które nasza dr. napisała wczoraj
 
Do góry