reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już wiem jaki mam brać lek w 2 dzień @ elonva150 któraś z was to brała?

Roksi, nie wiem co to, miałam jedna stymulację na innych lekach. Ale masz zaraźliwy entuzjazm, chętnie się do niego podłączę - też czuję, ze się uda :) Podchodzę w przyszłym cyklu do crio, to będzie mój pierwszy transfer (odroczony), prawdopodobnie w drugim tygodniu styczńia. Będziemy jakoś razem betować :)
 

Nastepne usg uslyszysz JuZ serce i zobaczysz jak sie rusza;)) yupiiiii

Tzn niewiem kiedy masz Nast usg ja mialam w klinice w 7 tyg potwierdzic ciaze I widzialam tylko pykajace serce a prenatalne w 13 ,choc wiem ze w pl chyva wczesniej sa prenatalne ,tak czy siak Nast usg uslyszysz JuZ bicie;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jak się czułas było dużo jajeczek po tym leku? ja naprawdę jestem w tym wszystkim ciemna jak tu czytam co dziewczyny piszą ale jeszcze się wszystkiego nauczę

Kazda kobieta odczowa stymulacje inaczej kochana,jedne te sama dawke tego samego leku leza w lozku tydzien a nawet dluzej a inne od razu wstaja na nogi i jakby nie bylo punkcji (czego ci zycze!!!)
;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksi, nie wiem co to, miałam jedna stymulację na innych lekach. Ale masz zaraźliwy entuzjazm, chętnie się do niego podłączę - też czuję, ze się uda :) Podchodzę w przyszłym cyklu do crio, to będzie mój pierwszy transfer (odroczony), prawdopodobnie w drugim tygodniu styczńia. Będziemy jakoś razem betować :)
Super ciszę się, że nie będę sama, mówię wam jestem dzisiaj taka szczęśliwa cały świat się teraz wyjadę piękny, z mężem zrobiłam drineczka i świętujemy. Mam nadzieję, że nasze bety będą wysokie. Nie wiem już co mam pisać bo jestem taka szczęśliwa, wiem, że będzie wszystko dobrze i juz za 1,5 miesiąca będę nosić pod sercem moje małe szczęście lub szczęścia bo chce podać dwie komórki o ile tyle będzie,ale napewno będą.
 
reklama
Nastepne usg uslyszysz JuZ serce i zobaczysz jak sie rusza;)) yupiiiii

Tzn niewiem kiedy masz Nast usg ja mialam w klinice w 7 tyg potwierdzic ciaze I widzialam tylko pykajace serce a prenatalne w 13 ,choc wiem ze w pl chyva wczesniej sa prenatalne ,tak czy siak Nast usg uslyszysz JuZ bicie;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Następną mam w 11 tygodniu, 9 stycznia, pewnie będę już mogła usłyszeć serduszko [emoji5]
I jak się czułas było dużo jajeczek po tym leku? ja naprawdę jestem w tym wszystkim ciemna jak tu czytam co dziewczyny piszą ale jeszcze się wszystkiego nauczę


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry