reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Same dobre nowiny! jeszcze mam.pytanie dr. kazała mi podczas brania leku jeść dużo białka i mówiła o jakiś saszetkach np. dla sportowców czy któraś z was brała takie saszetki? ja chyba postawie na naturalność przerażają mnie takie rzeczy dla sportowców będę Jadła dużo jajek sera i jogurtów! jak to było u was?

Roksi, zainwestuj w białko dla sportowców.
Naprawdę wiele z nas tu stosowało by uniknąć hiperki.
W białku nie ma nic strasznego.
Serio.
Mam męża kulturystę wiec wiem co pisze. Sama mam w domu kilka białek.
73ef56cd556b8a2bcf42f840069acdb5.jpg
6557916036dc1eda9f0fceec7d45f8e4.jpg
617b8e235ec88fa58276e4822deaab2c.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam kawałek do kliniki to nie będę jechać! Mi też Pani dr. mówiła brzuch lub ręką to wolę tą drugą opcje. właśnie wyszłam z apteki kupiłam wszystkie suplementy które nasza dr. napisała wczoraj

Łatwiej bedzie Ci podawać w brzuch.

W aptece byłaś w klinice na dole? czy gdzies lokalnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj odebrałam wynik bety niestety 1.15 kazał odstawić leki i kontrola przd kolejna miesiączka. Nie wiem czy dzwonić i pytać czy można transfer zrobić w tym cyklu co będzie czy czekac do następnego
Ja miałam 3 transfery pod rząd miesiąc po miesiącu więc jeśli ze zdrowiem wszystko ok to nie powinno być problemu żeby w najbliższym cyklu transferowac :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry moje Kochane! ja już po wizycie.... zacznę od początku i postaram się w wielkim skrócie :)
W ogóle to Was bardzo przepraszam, że ostatnio nic nie pisałam, po cichutku z ukrycia czytałam i nadrabiałam Wasze wpisy... :)
A więc 28.10.2016 mieliśmy pierwszy transfer, nie udało się, więc pierwsza @ mija, a jak zacznie się druga to mam zadzwonić i się umówić. I tu zdziwienie wielkie bo @ była dzień spóźniona i w dodatku tylko pół godziny.... SZOK :( W poniedziałek zadzwoniłam do kliniki i mowie jaka sytuacja, położna dała mi numer do doktora kazała jemu wszystko powiedzieć, ale według niej to trzeba poczekać do następnej @.... Ale jak to??? No nic już zrezygnowana ale zadzwoniłam do doktora, kazał dziś przyjechać.Ok, więc dziś o 9 stawiliśmy się w klinice, nogi miałam jak z waty... Doktor zrobił usg, przy okazji zapytałam czemu nie mam badania AMH powiedział że bez sensu wydawać pieniądze skoro moje jajniki i hormony są super, ale jeśli sobie życzę mogę zrobić :) na USG jajniki piękne, po 30min. wrociliśmy do gabinetu zeby usłyszeć, że hormony też ok, i że mamy 2dzień cyklu, więc dostałam 3x dziennie co 8 godzin od jutra estrofem i acard 1x dziennie. Za tydzień wizyta kontrolna i wstępnie 28.12 crio z naszym 1 mrozaczkiem.
Kochane co sądzicie o tym wszystkim?
Kochana Kreola zapisz mnie proszę 20.12. wizyta kontrolna i 28.12. crio :)
 
W czwartek pójdę po pracy kupić. dlatego pytałam was bo pewnie bym sama nie wzięła ale znacie się lepiej, dziękuje za pomoc. Właśnie czytam o tej elonvie i jest napisane coś takiego
Zakrzepy krwi (zakrzepica)
Leczenie hormonami gonadotropowymi, takimi jak lek Elonva, może (podobnie jak ciąża) zwiększać ryzyko powstania zakrzepów krwi (zakrzepicy). W zakrzepicy dochodzi do utworzenia się skrzepów krwi w naczyniach krwionośnych.
Zakrzepy krwi mogą wiązać się z poważnymi schorzeniami, takimi jak:
-zatory w płucach (zatorowość płucna)
-udar mózgu
-zawał serca
-zmiany w naczyniach krwionośnych (zakrzepowe zapalenie żył)
-zablokowanie przepływu krwi (zakrzepica żył głębokich), w wyniku którego może dojść do utraty kończyny górnej lub dolnej.
Przed rozpoczęciem leczenia należy skonsultować się z lekarzem, szczególnie jeśli:
-u pacjentki rozpoznano już podwyższone ryzyko zakrzepicy
-stwierdzono występowanie zakrzepicy w wywiadzie rodzinnym lub u pacjentki
-pacjentka ma znaczną nadwagę.

Może brać jakiś acard, nie dostałam nic na zakrzepy hehe chyba emocje minęły pojawia się stres :p ale nie dam się!!!
 
reklama
Do góry