reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje bąble chyba nie chciały zostać z nami[emoji22] 11dpt beta 12 więc za niska mam powtórzyć w środę żeby lekarz zdecydował co dalej [emoji22] ale ja już straciłam nadzieję. Powodzenia życzę wszystkim [emoji8] będę was czytać ale potrzebuje odpoczynku[emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale jeszcze nic nie zdecydowane? Więc jest nadzieja? :*

Kochane jest serduszko!!!

Braaaawo!

Dzięki dziewczyny sprawdze jeszcze dla pewności za dwa dni na szczęscie mam jeszcze 2 mrożaczki więc nie jest tak zle.Czasami myśle ze mój zapas szczęscia sie wyczerpał bo przeciez mam już jedno dziecko może dlatego nic z tego :frown:

Sprawdź koniecznie, trochę werowałam fora i różne rzeczy się zdarzają... uściski!

Dziewczyny, mój maluszek ma już 2 cm, widać rączki i nóżki :):)
Ambicja, progesteron masz też super, tak jak hcg. Ja mam 86 i lekarz kręci nosem, że za mało

A który to tydzień u Ciebie?

Koniczyna dziękuję, ale wszystko jeszcze przede mną...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Same dobre nowiny! jeszcze mam.pytanie dr. kazała mi podczas brania leku jeść dużo białka i mówiła o jakiś saszetkach np. dla sportowców czy któraś z was brała takie saszetki? ja chyba postawie na naturalność przerażają mnie takie rzeczy dla sportowców będę Jadła dużo jajek sera i jogurtów! jak to było u was?
 
Dzięki dziewczyny sprawdze jeszcze dla pewności za dwa dni na szczęscie mam jeszcze 2 mrożaczki więc nie jest tak zle.Czasami myśle ze mój zapas szczęscia sie wyczerpał bo przeciez mam już jedno dziecko może dlatego nic z tego :frown:
Ja też mam synka, i to za pierwszym razem się udało, a teraz już 8tc z drugim. Wszystko przed Tobą :)
 
Same dobre nowiny! jeszcze mam.pytanie dr. kazała mi podczas brania leku jeść dużo białka i mówiła o jakiś saszetkach np. dla sportowców czy któraś z was brała takie saszetki? ja chyba postawie na naturalność przerażają mnie takie rzeczy dla sportowców będę Jadła dużo jajek sera i jogurtów! jak to było u was?

Odżywka białkowa :) nie ma się czego bać :) do tego jak zrobisz z mlekiem to smakuje jak szejk z maca :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak wygląda podejście do crio na sztucznym cyklu. Kiedy konieczne są wizyty, jakie parametry musi mieć endometrium i co tam jeszcze potrzebne. Odwołałam jutrzejszą wizytę bo zadzwoniłam do kliniki i nadal nie ma wyników badań genetycznych moich zarodków. (Już 3 tygodnie). Wolę przyjść jak mi lekarz będzie mógł coś na ten temat powiedzieć. Jestem zaraz po owulacji, okres powinien przyjść 22. Zapisałam się na 19 na rano, podobno wyniki powinny dotrzeć do tego dnia. No i teraz się martwię czy nie przegapię czegoś ważnego o czym nie mam pojęcia... ale chyba wystarczy ze przed okresem dostanę receptę na leki które jak przypuszczam przyjmuje się od 2 dnia cyklu?
A potem jak zazwyczaj wyglada monitoring w crio, jakie badania są robione? Chciała bym wiedzieć jak powinno być bo jak pisałam lekarz, który mnie prowadzi nie mówi dosłownie nic jak go konkretnie nie zapytać. A ja zielona...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak wygląda podejście do crio na sztucznym cyklu. Kiedy konieczne są wizyty, jakie parametry musi mieć endometrium i co tam jeszcze potrzebne. Odwołałam jutrzejszą wizytę bo zadzwoniłam do kliniki i nadal nie ma wyników badań genetycznych moich zarodków. (Już 3 tygodnie). Wolę przyjść jak mi lekarz będzie mógł coś na ten temat powiedzieć. Jestem zaraz po owulacji, okres powinien przyjść 22. Zapisałam się na 19 na rano, podobno wyniki powinny dotrzeć do tego dnia. No i teraz się martwię czy nie przegapię czegoś ważnego o czym nie mam pojęcia... ale chyba wystarczy ze przed okresem dostanę receptę na leki które jak przypuszczam przyjmuje się od 2 dnia cyklu?
A potem jak zazwyczaj wyglada monitoring w crio, jakie badania są robione? Chciała bym wiedzieć jak powinno być bo jak pisałam lekarz, który mnie prowadzi nie mówi dosłownie nic jak go konkretnie nie zapytać. A ja zielona...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Hej.
No ja mialam od 2 dc estrofem.
Potem w 14-16 dc podglad endometrium i jajnikow czy uspione. Endo chyba minimum 8mm musi miec... Jesli dobrze zapamietalam...
Jak jest ok to zaczynasz progesteron przyjmowac i umawiaja cie na transfer po 5 dniach jak masz blastki ( ja tak mialam).
W dzien transferu mialam dodatkowo relanium i piroxicam (okolo godziby przed) i relanium jeszcze chyba przez 2 kolejne dni.
Potem caly czas prg i estrofem do bety i nafal do serduszka i w sumie jeszcze przez kilka tygodni...
Ja dopiero od jutra zaczne zmniejszac leki...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za wysoką betę, piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed crio
13: ewelin85 - betowanie 1

14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry