reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przepraszam za późny kalendarz, trochę zaspaliśmy i trzeba było baaaardzo szybko wszystko pomieścić i do lekarza...

Jestem już po badaniach. Kość nosowa jest, serce pięknie bije, rączki, nóżki, wszystko jest, pępowina dwunaczyniowa. Dzidziuś ma aż 7,2 cm i się termin porodu o tydzień przyspieszy. Ale.... NT 3,4. Lekarka dość spokojna z uwagi na wszystkie inne dobre parametry. Ja się trochę denerwuję, choć i tak nie ma na nic wpływu. Miałam od razu krew pobraną do papp-a i środa czwartek będą wyniki. Jeśli złe - dzwonią, jeśli ok - e-mail. Pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że telefon się nie odezwie.
Miłego dnia i samych dobrych wiadomości dla wszystkich!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Kreatola mam nadzieje ze pappa rozwieje ryzyko...
Dobrze ze kosc nosowa widoczna. A mialas przeplyw w przewodzie zylnym badany? Nie kazdy lekarz mierzy ale podobno jest to dosc istotny parametr.
A budowa serca? Nerki i pecherz?
A jak wyszly prawdopodobienstwa z usg? Przeliczali ci?
Te stresy... U mnie widzisz niby usg ok za to cos nie tak z pappy wynikami a szczegoly poznam dopiero w czwartek...
Trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo dobrze. Wczytalam sie troche w rozne wypowiedzi i bardzo czesto sama przeziernosc podwyzszona nie oznacza choroby, nawet bardzo czesto przy zlych wynikow pappy i usg dalsze badania sa ok, wiec trzeba sie dobrze nastawiac i czekac niestety...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kreatola mam nadzieje ze pappa rozwieje ryzyko...
Dobrze ze kosc nosowa widoczna. A mialas przeplyw w przewodzie zylnym badany? Nie kazdy lekarz mierzy ale podobno jest to dosc istotny parametr.
A budowa serca? Nerki i pecherz?
A jak wyszly prawdopodobienstwa z usg? Przeliczali ci?
Te stresy... U mnie widzisz niby usg ok za to cos nie tak z pappy wynikami a szczegoly poznam dopiero w czwartek...
Trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo dobrze. Wczytalam sie troche w rozne wypowiedzi i bardzo czesto sama przeziernosc podwyzszona nie oznacza choroby, nawet bardzo czesto przy zlych wynikow pappy i usg dalsze badania sa ok, wiec trzeba sie dobrze nastawiac i czekac niestety...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki!
Badanie było bardzo szczegółowe, wszystko (w tym przepływ) w normie poza tym NT. U nas papp-a w pakiecie, bo inaczej (przy dobrym usg) bym nie robiła.
No i teraz znowu czekanie...
Trzymaj się, Kochana. Damy radę.

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki!
Badanie było bardzo szczegółowe, wszystko (w tym przepływ) w normie poza tym NT. U nas papp-a w pakiecie, bo inaczej (przy dobrym usg) bym nie robiła.
No i teraz znowu czekanie...
Trzymaj się, Kochana. Damy radę.

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie u nas tez w pakiecie...
A moglabys zerknac na fotke z przeplywu zylnego? Bo zastanawiam sie czy jest roznica czy jest na skali w wartosciach plusowych czy ujemnych... Bo niewłaściwy jest chyba jak przechodzi z + na - ?
Kurcze ten lekarz nic prawie nie mowil przy badaniu i tylko to co mam na opisie wiem. No co prawda mam opis ze przeplyw prawidlowy.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj u mnie 4 dzień po transferze. Trochę się stresuję tym wszystkim... Do tego dzisiaj dzwoniłam do kliniki co z resztą moich zarodków, bo zapłodniło się wszystkie 6 komórek, jeden zarodek podali i 5 zostawili do obserwacji. I wiem tylko tyle, że 3 zarodki zamrożone, a 2 jeszcze obserwują (chyba hodują do stadium blastocysty). W sumie niczego konkretnego się nie dowiedziałam, bo podobno jeszcze protokół nie jest uzupełniony i mam dzwonić jutro. Do tego objawów nie mam żadnych tylko bolą mnie piersi, szczególnie w nocy i nad ranem.
 
No wlasnie u nas tez w pakiecie...
A moglabys zerknac na fotke z przeplywu zylnego? Bo zastanawiam sie czy jest roznica czy jest na skali w wartosciach plusowych czy ujemnych... Bo niewłaściwy jest chyba jak przechodzi z + na - ?
Kurcze ten lekarz nic prawie nie mowil przy badaniu i tylko to co mam na opisie wiem. No co prawda mam opis ze przeplyw prawidlowy.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie widzę, że nie dostałam opisu... Na zdjęciach nic nie widzę, takie "zwykłe" z usg. Zobaczę, co mam na płycie i jeśli tam coś będzie to dam Ci znać.


Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie widzę, że nie dostałam opisu... Na zdjęciach nic nie widzę, takie "zwykłe" z usg. Zobaczę, co mam na płycie i jeśli tam coś będzie to dam Ci znać.


Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok dzieki...
Kurcze najpierw tyle walczymy zeby w ciaze zajsc a potem w stresie i panice prawie o zdrowie babla pewnie z pol ciazy... Kolejne pol juz stres przed porodem...
Tylko kobiety tak maja... Moj maz juz mowi zebym nie sprawdzala sama niczego i nie wymyslala na sile.... I pewnie ma racje...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj u mnie 4 dzień po transferze. Trochę się stresuję tym wszystkim... Do tego dzisiaj dzwoniłam do kliniki co z resztą moich zarodków, bo zapłodniło się wszystkie 6 komórek, jeden zarodek podali i 5 zostawili do obserwacji. I wiem tylko tyle, że 3 zarodki zamrożone, a 2 jeszcze obserwują (chyba hodują do stadium blastocysty). W sumie niczego konkretnego się nie dowiedziałam, bo podobno jeszcze protokół nie jest uzupełniony i mam dzwonić jutro. Do tego objawów nie mam żadnych tylko bolą mnie piersi, szczególnie w nocy i nad ranem.

Nie martw Sue o objawy bo czasem kobiety ich wogole nie maja!! Doslownie

Trzymam[emoji110]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry