reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój to samo. Ale musimy być dobrej myśli i pamiętać, że to tylko statystyka.

Na płycie tylko zdjęcia, więc Ci nie powiem, jak u mnie z tym przepływem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za sprawdzenie:)
No mnie mam nadzieje ten genetyk uspokoi... Byle do czwartku. Tylko az na 19:30 mam wizyte...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie wczoraj trochę pobolewały jajniki, ale było to prawie niewyczuwalne. Ogólnie ze strony jajników nie miałam żadnych dolegliwości, nawet w trakcie stymulacji. Mam tylko bolące piersi i nic poza tym. Betę mam w planie robić 22 grudnia. Nie lubię za wcześnie testować. A Ty?
Piersi bola od leków wiec nie ma co nim sie sugerowac zbytnio ja podczas 2 pierwszymi podejsc tez zwracalam uwage na ich bol ale przy 3 razie gdzie nie bylo transferu bo zaden zarodek nie dotrwal do 5 dnia a piesi i tak bolały zrozumialam ze to działanie lekow [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ambicja1987
To super a tak nie chciałaś iść na bete a jest super gratuluję
Ja natomiast popłacze sobie trochę bo mój wynik to 0,48 :'( :'( :'(
 
Będzie dobrze!
A jaki wynik Ci źle wyszedł?

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Usg cale ok ryzyko trisomii niskie...
Tylko 2 dni po zadzwonil lekarz robiacy badanie ze wyniki krwi sa niskie. Ze niby wg niego nie rzutuje to na genetyke po dobrym usg ale moze przekladac sie na jakies problemy w ciazy. Tyle ze wynikow nie podal bo sa do odbioru u genetyka...
Zastanawiam sie po co w takim razie dzwonil jak juz i tak wizyte u genetyka mialam umowiona...
Po tym telefonie wlasnie zaczelam sie stresowac i sprawdzac co moglo byc nie tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg cale ok ryzyko trisomii niskie...
Tylko 2 dni po zadzwonil lekarz robiacy badanie ze wyniki krwi sa niskie. Ze niby wg niego nie rzutuje to na genetyke po dobrym usg ale moze przekladac sie na jakies problemy w ciazy. Tyle ze wynikow nie podal bo sa do odbioru u genetyka...
Zastanawiam sie po co w takim razie dzwonil jak juz i tak wizyte u genetyka mialam umowiona...
Po tym telefonie wlasnie zaczelam sie stresowac i sprawdzac co moglo byc nie tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To faktycznie nie wiem, po co Cię stresują...
Trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze!
I znowu czekanie...

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry