reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moim lekarzem od początku jest dr.Zygler bardzo kompetentna doktor.Dr.Obuchowska miałam do czynienia z nią raz i stwierdziła torbiel po stymulacji której nie było.U dr.Zamory byłam też raz jak mojej doktor nie było niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia a dr.Wojewódzki robił mi punkcie też jest nawet spoko.Dr.Zygler robiła mi transfer z crio i udało się za pierwszym razem czułam że ma dobrą rękę.Acha i jeszcze mogę polecić dr.Staroslawska tak chyba ma nazwisko też jest ok

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje! Cenne rady :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oooo właśnie do niego chciałam
Się zapisać przed pytaniem tu o poradę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja kumpela u niego podchodziła i udało się za pierwszym razem. Białystok nie dał im szansy po obejrzeniu badań na dziecko nawet droga in vitro
Sama chciałam iść do niego ale to były wakacje i na wizytę musiałabym czekać ponad 2 miesiące. Więc wybrałam Białystok i udało się za 1 razem jestem w 9 Tc. Powodzenia:-)
 
Moja kumpela u niego podchodziła i udało się za pierwszym razem. Białystok nie dał im szansy po obejrzeniu badań na dziecko nawet droga in vitro
Sama chciałam iść do niego ale to były wakacje i na wizytę musiałabym czekać ponad 2 miesiące. Więc wybrałam Białystok i udało się za 1 razem jestem w 9 Tc. Powodzenia:-)

Wow! Gratuluje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje! Cenne rady :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo prosze.Ja na swoje dziecko czekałam 5 lat i myslam ze sie juz nie doczekam.Traciłam swoje ciąże na samym początku mieszkałam za granicą i tam lekarze mówili że oni nie wiedzą dlaczego ale to dłuższa historia.Postanowiliśmy z moim Ł że wracamy do pl kasa to nie wszystko stymulacja poszła jak po maśle.Ale miałam hiperstymalacje więc transfer przelozono i ciągle było coś nie tak.Endo było za cienkie itd.w końcu po 3 miesiącach się udało.A już myslam że nie wyjdzie a tu niespodzianka

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w invimedzie we Wrocławiu dr prowadząca to Dorota Wickiewicz. Jak narazie mam dziwne uczucia co do tej Pani dr dziwnie do nas podchodzi, ale jutro jedziemy na wizytę do niej powie nam jakie badania jeszcze musimy zrobić wiem, że na jakieś badania czeka się miesiąc więc mam nadzieję, że pod koniec stycznia podejdę do invitro. O ile tak to wygląda bo to będzie mój pierwszy raz
 
Roksii ja u niej byłam parę razy i wrażenia były ok. W sumie.
Jeśli macie badania genetyczne to z resztą badań powinnyście zdążyć.
 
A ja ponawiam pytanie: w jakim czasie maksymalnie możliwe jest zapłodnienie w in vitro? Czy jeśli w czasie doby jakieś jajeczka nie zostały zapłodnione to w drugiej dobie jeszcze jest to możliwe czy jajeczka już obumierają?

Ja miałam telefon po 20 h z 6 zaplodniło się 4 reszta odpadła.

Dziewczynki
Miłego dnia , nie pamiętam kalendarza ale trzymam kciuki za powodzenie.
 
Dzień dobry
Ewikewik nie mam pojęcia niestety, dzwoń do kliniki i ich pomęcz. Ale myślę, ze mała szansa aby dało się tak zrobić bo nigdy nie słyszałam a było by to pierwsze logiczne rozwiazanie jeśli wolno zapłodnić tylko 6, nie zapładniają się a jest nadmiar jajeczek. Słyszałam tylko o mrożeniu...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak by co zgłaszam się do tańcowania zbiorowego w wiadomym celu, ale tylko jeśli będzie to coś w rodzaju pogo, bo każdy inny układ bardziej wymyślny kończy się w moim przypadku katastrofa. Jak się kiedyś zapisałam na aerobik to masakra była. Dosłownie. Pogrom współuczestniczył znaczy... I tej z prawej i tej z lewej i tej za mną i tej z przodu, jednej całkiem możliwe że oko podbiłem. Nie miałam okazji sprawdzić bo szybciutko przepisałam się na pilates ;)
Ewcia nie daj się, mam nadzieję że żadnego wodniakami nie ma.

Jaskółcia dziś poniedziałek, może więcej się będzie działo, jakieś badania. Dalej krwawisz tak samo?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry