reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tsh od razu badaj kochana i skonsultuj z endokrynologiem. Masz hashi? Mi endokrynolog zwiększyła ostatnio (po pierwszym nieudanym transferze we wrzesniu) dawkę leku z 75 na 100. Tsh z dzisiaj rano 1,65 czyli całkiem przyzwoite :) do transferu z hashi najlepiej żeby tsh było w granicach 1.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale ja badałam 3 tygodnie temu i dopiero od 2 tyg. jestem na nowej dawcę. Nie mam hashi ani nic, tarczyca jak ten rydz tyle ze tsh 3. Byłam na maleńkiej dawce (12,5) od października ale nie drgnęło, choć pewnie bez leku by urosło przy stymulacji. Teraz jestem na 25x5 dni i 50 x2 dni. Moja endokrynolog mówi, ze nie chce zbijać dużo poniżej 2 bo to za agresywne i musiała bym pewnie leki brać do końca życia a teraz mam zdrowa tarczycę. No wiec chce spokojnie poczekać aż spadnie poniżej 2 przed podejściem do crio.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chodzi mi o to, ze wiem, ze mam zbadać tsh mniej więcej po miesiącu nowej dawki. Tyle ze nie chce przegapić cyklu jak bym się przez to spóźniła o 2 dni a wynik był by ok. A nie mam jak spytać mojego lekarza z kliniki bo po pierwsze on na zajmowanie się tsh kręci nosem z zasady, ze to mało istotne a po drugie jest na urlopie do połowy grudnia. Zapisałam się na jego pierwszy dzień po urlopie ale no rozumiecie, chciałam się dowiedzieć jak konkretnie wyglada podejście do crio na tabletkach, chodzi mi o to od którego dnia cyklu się zaczyna i czy trzeba jakies badania wcześniej wykonać.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi mi o to, ze wiem, ze mam zbadać tsh mniej więcej po miesiącu nowej dawki. Tyle ze nie chce przegapić cyklu jak bym się przez to spóźniła o 2 dni a wynik był by ok. A nie mam jak spytać mojego lekarza z kliniki bo po pierwsze on na zajmowanie się tsh kręci nosem z zasady, ze to mało istotne a po drugie jest na urlopie do połowy grudnia. Zapisałam się na jego pierwszy dzień po urlopie ale no rozumiecie, chciałam się dowiedzieć jak konkretnie wyglada podejście do crio na tabletkach, chodzi mi o to od którego dnia cyklu się zaczyna i czy trzeba jakies badania wcześniej wykonać.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Lecisz od 2 dc z estrofenem. Kontrola 10-15dc i jak endo ok to +5 dnibi crio.

Jak endo nie jest ok to czekasz dluzej az urosnie.

Prosta sprawa.
 
Dziękuję [emoji5] Mąż też mi to powtarza. Co ma być, to będzie. Dowiemy się w środę. Zrobiłabym po weekendzie sikanca, ale obawiam się, że przy podanych dwudniowych zarodkach przed 11 dpt może być za wcześnie i to mnie jeszcze bardziej dobije.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
Dora2016 Tez mialam podany zarodek 2,5 dniowy i od 8dpt testy wychodzą pozytywne. U Ciebie tez juz powinno pokazać :)
No ale jak masz takie mocne nerwy i zaczekasz do środy to nie namawiam ;);););)
 
Dziewczyny brała któraś z Was urtrogesan dopochwowo?
Ja biorę od dwóch tygodni a ze mam wolne i leżę to do tej pory nie miałam problemu z tym ze wypływa. Dzis po zaaplikowaniu musiałam od razu wyjsć z domu i po jakichś 30 minutach czułam jak wypływa...
Pytałam lekarza czy nie wkładam go za płytko jak ostatnio byłam ale nie dopytałam co sie stanie jak po tak krótkim czasie bedzie wypływał.
W poniedziałek wracam do pracy wiec juz w ogole nie bede miała mozliwosci leżeć po zaaplikowaniu.
 
Dora2016 Tez mialam podany zarodek 2,5 dniowy i od 8dpt testy wychodzą pozytywne. U Ciebie tez juz powinno pokazać :)
No ale jak masz takie mocne nerwy i zaczekasz do środy to nie namawiam ;);););)
Zobaczę w poniedziałek. Pewnie nie wytrzymam i polecę do apteki. Tak czy inaczej w środę pójdę na betę, żeby mieć pewność.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Dziewczyny brała któraś z Was urtrogesan dopochwowo?
Ja biorę od dwóch tygodni a ze mam wolne i leżę to do tej pory nie miałam problemu z tym ze wypływa. Dzis po zaaplikowaniu musiałam od razu wyjsć z domu i po jakichś 30 minutach czułam jak wypływa...
Pytałam lekarza czy nie wkładam go za płytko jak ostatnio byłam ale nie dopytałam co sie stanie jak po tak krótkim czasie bedzie wypływał.
W poniedziałek wracam do pracy wiec juz w ogole nie bede miała mozliwosci leżeć po zaaplikowaniu.

Nie martw Sue. Nue trzeba lezec ja bralam do 12 tyg od czasu transferu ,pytalam ze wyplywa a chodze do pracy powuedzieli nic nie szkodzi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry