reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję [emoji5] Mąż też mi to powtarza. Co ma być, to będzie. Dowiemy się w środę. Zrobiłabym po weekendzie sikanca, ale obawiam się, że przy podanych dwudniowych zarodkach przed 11 dpt może być za wcześnie i to mnie jeszcze bardziej dobije.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
Ja robilam test dopiero po pozytywnej becie z 13dpt jakos nie mialam cisnienia, test byl tylko forma pamiatki na przyszłość [emoji4] i nie rozumiem dlaczego nie ktorzy tak sie spiesza i robia juz w 7 dniu nawet a pozniej jak jest negatywny to pisza ze moze za wczesnie i sie stresuja a jak pozytywny to ze moze po lekach [emoji85] po co tak sie meczyc uwierzcie ze nawet jak okarze sie ze jest ciaza to bedziecie sie stresowac jeszcze wiele razy na roznych jej etapach i ze ten stres teraz przed beta jest duzo mniejszy niz później po pozytywnej [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cala tablice mendelejewa. Mialam nawet podany do macicy wlew z lekiem na raka!
A ja jak przyjmowałam hormony doustnie, przez skórę niec nie pomagało, endo rosło do 6 mm i Stop ! !! W końcu lekarza powiedział ....po roku.... a zobaczmy co brazie jak nic nie będzie pani brać . ....i urosło i jestem w 20 tc.
 
A ja jak przyjmowałam hormony doustnie, przez skórę niec nie pomagało, endo rosło do 6 mm i Stop ! !! W końcu lekarza powiedział ....po roku.... a zobaczmy co brazie jak nic nie będzie pani brać . ....i urosło i jestem w 20 tc.

Ja mam pcos wiec u mnie cykl naturalny to kiepsko.... ale w ostatecznosci taki byl moj plan.

Mi to tak roslo do 7 - 8 standardowo ale potem kiepsko bo byly miejsca gdzie bylo 9.5 i gdzie 7.5 wiec nie dalam sobie zrobic transferu.

Teraz wszedzie od 8 do ponad 12. Wiec juz jest ok. No ale wczoraj byl moj 26dc wiec sie naczekalam , do tego sie balam, ze spadnie. Ale juz mam wlaczony progesteron wiec uffff....
 
Hej dziewczynki. Podczytuję was i kibicuję. Gratuluję wspaniałych bet. Ostatnio straszny mam młyn bo i więcej pracy i pomagamy z mężem w remoncie u szwagierki. Konkretniej w odmalowaniu i odpicowaniu właśnie kupionego mieszkania tak, by nadawało się do wynajmu przez jakieś 2 lata. Ostatnio było tu tyle smutnych wieści ze nie miałam siły nic pisać, bardzo dobijają mnie nasze forumowe straty. Przykro mi...

Za jakiś tydzień będę miała wyniki PGS i będzie można myślec co dalej...ale czuję ze wyniki bedą dobre. Zastanawiam się ile zarodków przyjąć (jeśli można w mojej sytuacji 2 bo w sumie nie wiem). Jest 5 blastek Szczerze to zawsze o bliźniakach marzyłam, od zawsze śniło mi się, ze mam chłopca i dziewczynkę bliźnięta. I gdyby 2 blastki ze mną na raz zostały to tylko radość była by większa. Ale...tak sobie myśle, ciąża bliźniacza ma tyle zagrożeń... U dwujajowych i tak mniej ale mimo wszystko. A w ogóle mam panikę co by było, gdyby nie w pierwszych tygodniach a poźniej jednemu z dzieci przestało bić serduszko. Co wtedy, wiecie może jakie są procedury? Operacja jak przy cesarce? Wcześniej o tym nie myślałam, ale przecież martwe dziecko jest zagrożeniem dla drugiego o mnie nie wspominając...




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możecie mi napisać jak standardowo wyglada podejście do crio na sztucznym cyklu? Czy miesiąc wcześniej jest wyciszanie a dopiero w kolejnym cyklu hormony przygotowujace do podejścia? Czy od razu? Wiem tylko, ze mam być na "tabletkowym cyklu" :) No i zastanawiam się w którym dniu cyklu naturalnego jest moment, kiedy trzeba zacząć brać leki, tez od okresu? Rozkminiam to, bo zastanawiam się kiedy zbadać to TSH żeby z jednej strony być wystarczająco długo na nowych dawkach leku na zbicie a z drugiej żeby nie stracić cyklu.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Możecie mi napisać jak standardowo wyglada podejście do crio na sztucznym cyklu? Czy miesiąc wcześniej jest wyciszanie a dopiero w kolejnym cyklu hormony przygotowujace do podejścia? Czy od razu? Wiem tylko, ze mam być na "tabletkowym cyklu" :) No i zastanawiam się w którym dniu cyklu naturalnego jest moment, kiedy trzeba zacząć brać leki, tez od okresu? Rozkminiam to, bo zastanawiam się kiedy zbadać to TSH żeby z jednej strony być wystarczająco długo na nowych dawkach leku na zbicie a z drugiej żeby nie stracić cyklu.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Tsh od razu badaj kochana i skonsultuj z endokrynologiem. Masz hashi? Mi endokrynolog zwiększyła ostatnio (po pierwszym nieudanym transferze we wrzesniu) dawkę leku z 75 na 100. Tsh z dzisiaj rano 1,65 czyli całkiem przyzwoite :) do transferu z hashi najlepiej żeby tsh było w granicach 1.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry