reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej aa78 Tak ja tez wczoraj mialam transfer. Powiem Ci,ze ja kilka godzin po punkcji i na nastepny dzien, nie moglam sie wyprostowac z bolu. Dzisiaj jest duzo lepiej ale biore tez nospe i magnez. Boli przy gwaltownym wstawaniu,schylaniu albo przy pelnym pecherzu. Ja za Ciebie tez trzymam kciuki :) pozdrawiam.
Ja mialam trzy razy punkcje i przy tym razie nie mialam wlasnie tych bóli, poprzednio tez nie moglam sie wyprostowac i bolalo bardzo a teraz tylko lekkie kłócie i co dziwne po wczorajszym transferze też mało co mnie boli a nie biorę nospy. Powiedz a nospe i magnez zalecił ci lekarz?
 
reklama
Dziewczyny jestem zła ,wściekła i załamana. Wczoraj partner już tak naciskać żebym zrobiła test i dałam się namówić. Zrobiłam rano 11 dpt 3 dniowe zarodki i test negatywny .wszystkie bole Mi minęły więc myślę że u Mnie to porażka [emoji24]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic nie biore bo mi lekarz nic nie zapisal, lecze sie w Bialymstoku i dr Mrugacza.
Ja tez leczylam sie w Bialymstoku. Mi tez lekarz nie kazal brac alu tu dziewczyny pisaly zeby brac zeby nie bylo skurczy i macica nie wyplula zarodka. Przy 1 transferze nie bralam bo nie wiedzialam a teraz przy 2 bralam i dzis jestem 18t5d cazy. Na bb wszystkie dziewczyny biora po transferze.
 
Dziewczyny jestem zła ,wściekła i załamana. Wczoraj partner już tak naciskać żebym zrobiła test i dałam się namówić. Zrobiłam rano 11 dpt 3 dniowe zarodki i test negatywny .wszystkie bole Mi minęły więc myślę że u Mnie to porażka [emoji24]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Zrób jutro betę, każdy test jest inny jeden wykryje drugi nie. Z jaką czułością miałaś ten test ? Głowa do góry !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewcia to zycze zeby wiadomosci byly bardziej pozytywne od tego szukania jajka :)
To akurat z szukaniem lepszego cyklu jestem za bo lepiej zacząć jak jest 5 antralnych niż 2 .... a to może być miesiąc różnicy. ..
Bardziej mi chodzi o protokół i leki . Czuje ze potrzebuje coś specjalnego. ...
A ona mówi że przy endometriozie i obniżonej rezerwie to najlepszy jest krótki z antagonista.
Zmiana jest taka ze miałam gonal 300 + menopur 75 .
A ona chce menopur 300 i tyle :errr:
No potem orangutan wiadomo
 
Wiesz Husann takie bóle w ciągu dnia mam co jakiś czas. Ale jak mnie dziś chwycilo to serio obudziłam się i nie wiedziałam co się dzieję aż w jednej chwili poczułam ten ból . Porownalabym do takiego bólu jak któraś miała badanie sono hsg i wpuszczany kontrast okropny. Dla wszystkiego zadzwonię kliniki i umówię się do lekarza nie mi potwierdzi czy to może być przyczyną tego bólu.
Nie mialam takiego badania i nie chce miec. Ale zadzwon do lekarza bedziesz spokojniejsza i pewna ze nic sie nie dzieje.
 
reklama
Czesc dziewczyny, czytam was od jakiegos czasu i postanowilam zapytac was co czulyscie w pierwszym dniu po transferze, przyznam ze ja prawie nic tylko leciutkie kłócie, jest to moje trzecie podejscie a drugi transfer. Napiszcie prosze co czulyscie w pierwszych 2-3 dniach. Wczoraj mialam transfer dwoch zarodkow w trzeciej dobie klasy 8A i 8B. Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo i trzymam kciuki za starajace sie :)

Witaj w grupie :) Mnie bolał brzuch tak trzy dni po transferze, ale podejrzewam że to jeszcze przez punkcję ( miałam bardzo dużo pęcherzyków, w większości pustych ). Lekarz zalecił mi brać tylko antybiotyk, zastrzyki przeciwzakrzepowe, Lutinus, folik i wit. D. Nie brałam nospy, ani magnezu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry