reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem zła ,wściekła i załamana. Wczoraj partner już tak naciskać żebym zrobiła test i dałam się namówić. Zrobiłam rano 11 dpt 3 dniowe zarodki i test negatywny .wszystkie bole Mi minęły więc myślę że u Mnie to porażka [emoji24]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ktos tu robil sikanca i wyszedl negatywny a byl juz w ciazy bo wczesniej bety pyly pozytywne. Wiec idz jutro na bete.
 
Ja tez leczylam sie w Bialymstoku. Mi tez lekarz nie kazal brac alu tu dziewczyny pisaly zeby brac zeby nie bylo skurczy i macica nie wyplula zarodka. Przy 1 transferze nie bralam bo nie wiedzialam a teraz przy 2 bralam i dzis jestem 18t5d cazy. Na bb wszystkie dziewczyny biora po transferze.
A czy jak zaczne brac dzisiaj to nie za pozno?
 
Dziewczyny jestem zła ,wściekła i załamana. Wczoraj partner już tak naciskać żebym zrobiła test i dałam się namówić. Zrobiłam rano 11 dpt 3 dniowe zarodki i test negatywny .wszystkie bole Mi minęły więc myślę że u Mnie to porażka [emoji24]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Przede wszystkim się nie stresuj! Ja miałam test z czułością od 25, pierw zrobiłam betę, wyszło 124, poleciałam szybko zrobić test a na teście druga kreska tak blada że pod kątem ledwo było widać :)
Betę zrób koniecznie :) trzymam kciuki!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam trzy razy punkcje i przy tym razie nie mialam wlasnie tych bóli, poprzednio tez nie moglam sie wyprostowac i bolalo bardzo a teraz tylko lekkie kłócie i co dziwne po wczorajszym transferze też mało co mnie boli a nie biorę nospy. Powiedz a nospe i magnez zalecił ci lekarz?
Z tego co czytalam to duzo dziewczyn nie mialo zadnych boli po transferze, ja jestem raczej przekonana,ze mnie boli nadal po punkcji. Nospe i magnez biore na wlasna reke, mieszkam w Nl, oni tu chyba nospy nie znaja. Jedyne co mialam zalecone przez lekarza to utrogestan 3x2
 
Jutro jest sobota i mam u siebie laboratorium ktore jest otwarte od 8 do 10 więc pójdę rano ale już wiary brak . Dzięki dziewczyny za dobre słowo i rady [emoji9]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj w grupie :) Mnie bolał brzuch tak trzy dni po transferze, ale podejrzewam że to jeszcze przez punkcję ( miałam bardzo dużo pęcherzyków, w większości pustych ). Lekarz zalecił mi brać tylko antybiotyk, zastrzyki przeciwzakrzepowe, Lutinus, folik i wit. D. Nie brałam nospy, ani magnezu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszamza pytanie, a jaka jest teraz twoja sytuacja? Walczysz dalej czy moze wam sie udalo?
 
reklama
Do góry