reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzien dobry [emoji5][emoji5][emoji5]
Kreatola to jest dzis wasz dzien na te chwile czekalas dlugie 4 tygodnie
Pieknego widoczku mocno bijacego
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Mawila tobie rowniez samych dobrych wiesci przed transferem
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Dzięki :) oby Profesor nie zaskoczył mnie znowu lekami z progesteronem za 800 zł ;p

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Znalazłam wypowiedź jakiejś dziewczyny która łapał taki ból w nocy:
Dzięki dziewczyny za troskę
kiss.gif
mam endometrioze i silne tylozgiecie i teraz macica idzie ku przodowi i te zrosty mega napina stad bierze sie ten ból. I ma on mi tpwarzyszyc caly czas wiec chociaz juz wiem ze tak będzie i nie będę się stresować. Także jeśli któraś z Was ma zrosty i tylozgiecie to prawdopodobnie też może mieć takie silne bóle ledzwi i podbrzusza. Mega sie przestraszyla ze zaraz dostanę okres bo to był typowy ból okresowy jal w najgorszą miesiaczke.. no nic trzeba zacisnąć żeby i przetrwać to dla fasolki
smile.gif


Ja mam dokładnie tak samo tylozgięcie macicy i zrosty w jamie otrzymanej.
 
Witaj
Kazda z nas inaczej przechodzi ja np dopiero czulam brzuch gdzies w 7dpt ale brslam caly czas nospe 3x1 i magnez zeby zapobiedz skurczom. A i ja mialam crio. A u ciebie moze bolec jeszcze brzuch po punkcji.
No właśnie bardziej nie boli niz boli wiec juz nie wiem co lepsze :(
 
My juz z kropeczka w domku. :)
Jenda podali, trzy poszly do mrozenia, dostane pismo do domu czy udalo je sie zamrozic. No i mam pytanie: czy oni nie mroza ich od razu? Po co czekaja i do kiedy? Mam dostac pismo w ciagu dwoch tygodni.
No i tez nie wiem jakiej klasy dostalam zarodek, myslalam ze dostane jakies pismo po zaplodnieniu tak jak przy oddaniu komorek a tu doopa.

To teraz odpoczywaj i trzymaj kropeczke,powiedz jej ze zima jest i lepiej niech nie wychodzi bo u Ciebie jej bedzie najlepiej [emoji6]

W ogóle mój lekarz przyznał się, ze uważa Tsh w okolicy 3 w normie przy procedurze im vitro. Owszem mogę sobie dawkę zwiększać (nie on mi zlecił zbijanie tsh, nie wiem czy zlecił by mi to w ogóle) ale mam się nim niby nie przejmować bo jest za małe żeby mieć znaczenie. Według niego. :(
Mam około 6-7 jajek na każdym jajniku. Dalej biorę Purogen 150 i doszedł do tego orangutan, kontrola w poniedziałek 14 listopada.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Trzyma kciuki za stymulację,bedzie dobrze, do 14 jeszcze sobie ładnie podrosną [emoji4]

Kreatola cudownych przeżyć [emoji7][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mawila dobrych wiadomości [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Znalazłam wypowiedź jakiejś dziewczyny która łapał taki ból w nocy:
Dzięki dziewczyny za troskę
kiss.gif
mam endometrioze i silne tylozgiecie i teraz macica idzie ku przodowi i te zrosty mega napina stad bierze sie ten ból. I ma on mi tpwarzyszyc caly czas wiec chociaz juz wiem ze tak będzie i nie będę się stresować. Także jeśli któraś z Was ma zrosty i tylozgiecie to prawdopodobnie też może mieć takie silne bóle ledzwi i podbrzusza. Mega sie przestraszyla ze zaraz dostanę okres bo to był typowy ból okresowy jal w najgorszą miesiaczke.. no nic trzeba zacisnąć żeby i przetrwać to dla fasolki
smile.gif


Ja mam dokładnie tak samo tylozgięcie macicy i zrosty w jamie otrzymanej.

To będziesz spokojniejsza [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znalazłam wypowiedź jakiejś dziewczyny która łapał taki ból w nocy:
Dzięki dziewczyny za troskę
kiss.gif
mam endometrioze i silne tylozgiecie i teraz macica idzie ku przodowi i te zrosty mega napina stad bierze sie ten ból. I ma on mi tpwarzyszyc caly czas wiec chociaz juz wiem ze tak będzie i nie będę się stresować. Także jeśli któraś z Was ma zrosty i tylozgiecie to prawdopodobnie też może mieć takie silne bóle ledzwi i podbrzusza. Mega sie przestraszyla ze zaraz dostanę okres bo to był typowy ból okresowy jal w najgorszą miesiaczke.. no nic trzeba zacisnąć żeby i przetrwać to dla fasolki
smile.gif


Ja mam dokładnie tak samo tylozgięcie macicy i zrosty w jamie otrzymanej.
Ale i macica bedzie teraz sie rozrastac i yez bedziesz odczuwala lekki bol ale nie taki jak mialas w nocy
 
reklama
Do góry