reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana to poplacz na pewno ulzy
To przez hormony takie nadze wahania nastrojow. Wyplacz sie od razu bedzie lepiej. A objawami czy tez ich brakiem wcale sie nie przejmuj. Na tym forum ile dziewczyn tyle bylo objawow i tyle braku objawow. Takze glowa do gory i pozytywne nastawienie :)
Dzięki Gosia :)jak zaczęłam ryczeć to tylko psa zestresowałam hehe i tyle mojego płaczu [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do dzieci znajomych to ja już sie nawet przyzwyczaiłam, co chwilę ktoś jest w ciazy a to pierwszej a to kolejnej. A to rodzą się maluchy. Już nawet nie boli tak bardzo, nawet szyję im kocyki, maskotki w prezencie. Ale ostatnio się zdołowałam jak jedno po drugim zaczęli nam "zajmować" imiona. Wiem, że to głupie ale jednak boli. Np jedna bardzo pliska para nazwała synka Tymon. My tak chcieliśmy na 90%. Nawet jak zaszłam w ciążę to rozmawialiśmy czy gdyby był to chłopiec to dać mu tak na imię mimo wszystko czy jednak zdecydować sie na inne imię bo głupio tak trochę - imie mało popularne i nazywamy dziecko tak samo. No i wymyśliliśmy że moze jednak Tytus zamiast tego Tymona. Nie na 100% ale na pierwszym miejscu na liście, się nawet trochę przyzwyczaiłam do tej myśli. Dwa tygodnie temu tym samym znajomym urodził się drugi synek. Zgadnijcie jak ma na imię? Popłakałam się :(

A najlepsze, ze oni nie wiedzieli, tylko miedzy sobą rozmawialiśmy na ten temat


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Znam to, wymarzyłam sobie że nazwę syna Antek, jeszcze mój brat nie miał żony...a teraz ma już druga żonę i urodził im się syn...i kur** jak nazwali? Antek [emoji24]
Znajomi całe szczęście jeszcze większość bez dzieci...ale aż się boję jak zaczną zaciażać jedna po drugiej... :(

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
zrobie wszystko co w mojej mocy :)
na wypisie dostalam zalecenia: oszczedny tryb życia przez 14dni, zero leżakowania, zero współżycia i zero basenu . To lezakowanie dziwnie brzmi :p



O, umknęło mi że ty już po [emoji4] przytul mocno kropka! [emoji4][emoji4][emoji4]

I nawet dziś nie "leżakujesz"?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
zrobie wszystko co w mojej mocy :)
na wypisie dostalam zalecenia: oszczedny tryb życia przez 14dni, zero leżakowania, zero współżycia i zero basenu . To lezakowanie dziwnie brzmi :p
Zero leżakowania? O masz...może chodzi o leżaki w ciepłych krajach [emoji6] ja byłam święcie przekonana że leżakowanie jest bardzo wskazane..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zero leżakowania? O masz...może chodzi o leżaki w ciepłych krajach [emoji6] ja byłam święcie przekonana że leżakowanie jest bardzo wskazane..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
dr powiedział że to ma byc normalny tryb życia tylko oszczędny, a jak sie leżakuje to sie zazwyczaj nakrywasz kocem i nagrzewasz a nie mozna
 
reklama
Znam to, wymarzyłam sobie że nazwę syna Antek, jeszcze mój brat nie miał żony...a teraz ma już druga żonę i urodził im się syn...i kur** jak nazwali? Antek [emoji24]
Znajomi całe szczęście jeszcze większość bez dzieci...ale aż się boję jak zaczną zaciażać jedna po drugiej... :(

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Haha, Antoś było moim absolutnie wymarzonym jeszcze od LO. Tyle, że w międzyczasie stało się ono najbardziej popularnych imion, a w niektórych latach nawet nr 1 na liście. Wszędzie Antki. Poza tym mojemu mężowi kojarzyło sie z kimś, kogo nie lubił.

U mnie właśnie większość znajomych ma już dzieci i to zwykle 2. Obydwoje jesteśmy z rocznika 82. W rodzinie dzieci za dużo nie ma bo u męża nie ma młodych ludzi z którymi byśmy utrzymywali kontakt, ma siostrę w naszym wieku ale ona jest odkąd pamietam sama. Mój brat cioteczny (też. nasz rocznik) ma 4latkę a reszta młodych dzieci ma dopiero rzec sobą - studia albo świeżo po. Mam o 8 lat młodszego brata, 26 lat. Tylko patrzeć aż mnie prokreacyjne prześcignie bo mają z dziewczyną coraz poważniejsze plany.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry