reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rybko popytam ojca czy nie zna kogoś sprawdzonego z tych okolic do polecenia. Bo on się zajmuje terapią manualną. Tych terapeutów w Polsce wcale dużo nie jest i znają sie z różnych kursów. A tak poza tym to moze doraźnie jakieś podklejeniu taśmą przez fizjoterapeutę by pomogło na ból trochę?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Terapi manualnej w ciazy nie mozna
Ale fakt zapomnialam taping moglby pomoc podciagnac miesnie :)
 
reklama
No martwic to na pewno nie kazdy inaczej reaguje na leki
Już sama że sobą nie wyrabiam...[emoji33][emoji375]jak bolały to stękałam, że bolą, jak przestały to jeszcze bardziej się martwię..
Wcinam jak walnięta, zwłaszcza słodycze..., mam momenty że łapie mega doła i najchętniej to bym sobie popłakała..
A to dopiero 5dpt..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ja sie naczytałam o tym, ze chodzicie na akupunkturę przygotowywując sie do procedury i tak sobie wykombinowałam, że pewnie w dużym stopniu pomaga ona na rozluźnienie okolic miednicy żeby jak najmniej skurczy było. I pojechałam w weekend do ojca, kazałam mu pxorozluźniac wszystko co sie da bo coś czułam w ostatnich tygodniach spięcia. Mi często biodra rotują albo miednica potem więzadła są ponapinane.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny :)
ja juz po transferze odpoczywam w domku :)
niestety tak jak myslalam podali tylko 1szt 5 dniowa blastocyste 3AA, pozostale 3 sa jak narazie morule,
dostalam sporo leków:
utrogestan 3x1100, prolutez 1x1, progynova 3x1, encorton 1x1, acard, 2x1, fraxiparine 1x1, magnez,femibion, wit d, nospa , kwas foliowy, acifolin, melatonina na noc.
 
cześć dziewczyny :)
ja juz po transferze odpoczywam w domku :)
niestety tak jak myslalam podali tylko 1szt 5 dniowa blastocyste 3AA, pozostale 3 sa jak narazie morule,
dostalam sporo leków:
utrogestan 3x1100, prolutez 1x1, progynova 3x1, encorton 1x1, acard, 2x1, fraxiparine 1x1, magnez,femibion, wit d, nospa , kwas foliowy, acifolin, melatonina na noc.

Trzymam kciuki za twojego Kropka i Ciebie! Odpoczywaj i myśl pozytywnie!
No i niech Ci czekanie jak najszybciej leci!

Ale leków to masz pół apteki ;)
 
cześć dziewczyny :)
ja juz po transferze odpoczywam w domku :)
niestety tak jak myslalam podali tylko 1szt 5 dniowa blastocyste 3AA, pozostale 3 sa jak narazie morule,
dostalam sporo leków:
utrogestan 3x1100, prolutez 1x1, progynova 3x1, encorton 1x1, acard, 2x1, fraxiparine 1x1, magnez,femibion, wit d, nospa , kwas foliowy, acifolin, melatonina na noc.
Powodzenia kochana!![emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do dzieci znajomych to ja już sie nawet przyzwyczaiłam, co chwilę ktoś jest w ciazy a to pierwszej a to kolejnej. A to rodzą się maluchy. Już nawet nie boli tak bardzo, nawet szyję im kocyki, maskotki w prezencie. Ale ostatnio się zdołowałam jak jedno po drugim zaczęli nam "zajmować" imiona. Wiem, że to głupie ale jednak boli. Np jedna bardzo pliska para nazwała synka Tymon. My tak chcieliśmy na 90%. Nawet jak zaszłam w ciążę to rozmawialiśmy czy gdyby był to chłopiec to dać mu tak na imię mimo wszystko czy jednak zdecydować sie na inne imię bo głupio tak trochę - imie mało popularne i nazywamy dziecko tak samo. No i wymyśliliśmy że moze jednak Tytus zamiast tego Tymona. Nie na 100% ale na pierwszym miejscu na liście, się nawet trochę przyzwyczaiłam do tej myśli. Dwa tygodnie temu tym samym znajomym urodził się drugi synek. Zgadnijcie jak ma na imię? Popłakałam się :(

A najlepsze, ze oni nie wiedzieli, tylko miedzy sobą rozmawialiśmy na ten temat


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już sama że sobą nie wyrabiam...[emoji33][emoji375]jak bolały to stękałam, że bolą, jak przestały to jeszcze bardziej się martwię..
Wcinam jak walnięta, zwłaszcza słodycze..., mam momenty że łapie mega doła i najchętniej to bym sobie popłakała..
A to dopiero 5dpt..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to poplacz na pewno ulzy
To przez hormony takie nadze wahania nastrojow. Wyplacz sie od razu bedzie lepiej. A objawami czy tez ich brakiem wcale sie nie przejmuj. Na tym forum ile dziewczyn tyle bylo objawow i tyle braku objawow. Takze glowa do gory i pozytywne nastawienie :)
 
reklama
cześć dziewczyny :)
ja juz po transferze odpoczywam w domku :)
niestety tak jak myslalam podali tylko 1szt 5 dniowa blastocyste 3AA, pozostale 3 sa jak narazie morule,
dostalam sporo leków:
utrogestan 3x1100, prolutez 1x1, progynova 3x1, encorton 1x1, acard, 2x1, fraxiparine 1x1, magnez,femibion, wit d, nospa , kwas foliowy, acifolin, melatonina na noc.
Super gratuluje zaciskaj nozki i trzymaj mocno kropka :)
 
Do góry