reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny. Jestem juz w domu. W szpitalu lezalam od niedzieli i nic nie wiem. Wypisali mnie bez wypisu bo dzis nie zdaza go zrobic. Crp jak pisałam mi wzroslo i to olali...swedzenie i pieczenie sromu olali...we wtorek w moczu mialam bardzo liczne bakterie choc podmylam sie nawet takim od nich specjalnym wacikiem czyms nasaczonym a w posiewie z srody nic niestwierdzono...nie mam juz sily na te szpitale. Nie chce mi sie juz nawet kontaktu z moja gin. Poczekam do 2 listopada do wizyty. Nie mam juz ochoty na nic...
Przepraszam ze tylko o sobie...ale wpadlam w jakas apatie...
nie martw sie glowa do gory :)
ja sie wlaśnie dowiedzialam że w programie refundowanym mozna podac tylko 1 zarodek :( wiec 3 pozostałe musze zamrozic, za każdy kolejny transfer juz musze placic normalnie i od nowa zaczynac stymulacje, załamka.Mam nadzieje,że w poniedzialek uda sie z tym 1 :)
 
reklama
Dzwoniłam do poradni genetycznej i sa terminy [emoji122][emoji16][emoji106]


Na luty 2018 rok [emoji122][emoji28]
Rozpieda****a mnie ta Polska!
Niech mi żadnych składek na NFZ skurwy*****y nie pobierają bo i tak nie chodzę do lekarzy z NFZ [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby Wrocław tez sie stara o ten program... ale zastanawia sie jedno
"pary zgłaszające się do programu muszą mieszkać na terenie Wrocławia"
Jeśli mieszkam 12 km od Wrocławia to juz mnie to nie obejmie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby Wrocław tez sie stara o ten program... ale zastanawia sie jedno
"pary zgłaszające się do programu muszą mieszkać na terenie Wrocławia"
Jeśli mieszkam 12 km od Wrocławia to juz mnie to nie obejmie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
w Łodzi musisz byc zameldowany w Łodzi, sprawdzali to i byl nawet wywiad środowiskowy bo sasiedzi mówili
 
reklama
Do góry