reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czytam z sentymentu non stop. Czasami się odezwę. A jak widzę "stare" wyjadaczki to już obowiązkowo:)

Ja staralam sie przez ostatnie 3 lata o invitro nie myslec. Teraz jakos mi sie zachcialo na stare smieci wrocic... w sumie nie wiem dlaczego... ja o tym invitro chyba juz wszystko wiem ;) ale w kupie razniej
 
Dzis byłam na oględzinach po tygodniu stymulacji. Mam kilkanaście pęcherzyków , jeden chyba 19mm, kilka ok 15mm i reszta mniejsza. To chyba dobry wynik, co??
W sobotę kolejna wizyta i w poniedziałek najprawdopodobniej punkcja...

Dziewczyny, ile komórek oddawałyscie do zapłodnienia ?

Ile zarodków implantowalyscie ?

Czy lepiej jest zamrozić zarodki i wykorzystać przy ewentualnym kolejnym podejściu , czy przy kolejnym stymulować sie jeszcze raz ? Lekarz nie dał mi dzis jednoznacznej odpowiedzi.
Co sie dzieje z zamrożonymi zarodkami w Waszych klinikach?
Wg naszej umowy, możemy swoje zarodki mrozić przed 20 lat, oczywiście pod warunkiem regularnego uiszczania opłaty (300zl rocznie), a pózniej ... Tak naprawdę nie wiadomo co się z nimi stanie .... Moze ktos je sobie weźmie, moze zostaną zniszczone, a moze oddane do badań...





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry