reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
NAJCZĘSCIEJ STOSOWANE PREPARATY GONADOTROPIN
GONDADOTROPINY NAZWA BIOCHEMICZNA NAZWA HANDLOWA FSH REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA α GONAL F REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA β PUREGON WYSOKOOCZYSZCZONA UROFOLITROPINA FOSTIMON WYSOKOOCZYSZCZONA UROFOLITROPINA BRAVELLE AKTYWNOŚĆ FSH I LH WYSOKOOCYSZCZONA LUDZKA GONADOTROPINA MENOPAUZALNA (hMG – human Menopausal Gonadotropin) MENOPUR MERIONAL REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA α i REKOMBINOWANA LUTROPINA α PERGOVERIS





4
 
dziewczyny dzien dobry :) powodzenia dzisiaj :)
Kiedyś pisałyście o wakacjach w Rewalu, macie może jakieś osrodki sprawdzone gdzie mozna z pieskiem.
 
NAJCZĘSCIEJ STOSOWANE PREPARATY GONADOTROPIN
GONDADOTROPINY NAZWA BIOCHEMICZNA NAZWA HANDLOWA FSH REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA α GONAL F REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA β PUREGON WYSOKOOCZYSZCZONA UROFOLITROPINA FOSTIMON WYSOKOOCZYSZCZONA UROFOLITROPINA BRAVELLE AKTYWNOŚĆ FSH I LH WYSOKOOCYSZCZONA LUDZKA GONADOTROPINA MENOPAUZALNA (hMG – human Menopausal Gonadotropin) MENOPUR MERIONAL REKOMBINOWANA FOLIKULOTROPINA α i REKOMBINOWANA LUTROPINA α PERGOVERIS





4


nic nie rozumiem :)
 
a jakie dawki otrzymywałaś i ile ? ja mam bez refundacji 100% płatne
Kasia ale ja też robie całą procedurę prywatnie, dostałam receptę i tez byłam przygotowana, że mnie skasuja z kilkaset złotych lub więcej. Mocno się zdziwiłam jak za zestaw z penem zapłaciłam 75 zł (znalazłam paragon :) ).
Ja miałam dawkę 200

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie cały czas korci zeby za godzinke podejrzec wynik, ostatnio koło 11 juz był, ale z drugiej strony wtedy juz bedzie wszystko jasne i pewne, strasznie sie zaczynam denerwowac.
Ja za 2 godziny pewnie pojadę po wyniki. I tak już nic nie zmienię, co ma być to będzie.. trudno... zrobię sobie teraz przerwę na wakacje i od pewnie końca sierpnia pojadę po moje 3 mrozaczki :)
Będzie dobrze u Ciebie , zobaczysz...
 
reklama
Do góry