reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiadomo co z Czesia?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem,jestem zyje i mamy sie dobrze :D
Musze Was rozczarowac,my nadal w trojpaku. Jesli nie bedzie potrzeby wczesniej to postanowilam ze do szpitala pojedziemy planowo,bo wiem ze wtedy bedzie ten doktorek u ktorego bylam we wt. Jesli bym pojechala teraz i znowu bylaby ta siksa to slowo daje,ze poszloby na noze,a wtedy juz musialabym szukac innego szpitala;)
 
Mnie też wydymalo i ciągle latalam siku to chyba normalne.

A ja znowu dołka zlapalam. Za 15 min mój M ma urodziny i moja beta miała być prezentem ( marzył o tym) czuje się jakbym zawiodła jako kobieta i nie dałam rady. Przez dwa tygodnie miałam w brzuchu kropeczki na które tak długo czekamy liczyłam na cud ale niestety się nie wydarzył. wiem in vitro to loteria ale nadzieja ginie ostatnia;((

Przepraszam za żale ale tylko Wy zrozumiecie je najlepiej. Dobrej nocy.
Nie ma tego zlego,pamietaj. Rok temu,w okolicy moich urodzin byl transfer i wyszla jedna wielka dooopa. Cale lato mielismy spierniczone,a teraz widzisz, na rocznice slubu kazde z nas bedzie mialo bobasa na rekach,a na urodziny to juz bedziemy wszyscy,cala rodzinka w domu ;)
"Najwieksze szczescie przychodzi wtedy,kiedy najmniej sie go spodziewamy"- sero Ci mowie :*
 
Dziewczyny jestem w szoku jak moj maly sie rusza. Poczulam ruchy po skonczeniu 15 tyg (15+0). Na dzien dzisiejszy kopniaki widac na brzuszku, czasami widac jak sie wypina i tworzy mi guzy na brzuchu, czuje jak sie przemieszcza, jak wciska sie w jakis kat. Jestem totalnie zauroczona.
Trzebabylo mnie ostatnio widziec. Jeden maluch jest ulozony u gory brzucha poprzecznie. I nauczyl sie "wypychac" mi boki ;) z jednej str pcha nozkami z drugiej glowka i po obu stronach robia mi sie takie "gorki",ktore mieszcza sie w dloni <3 a po jakims czasie sie chowaja.
A w pon widzialam jak tak dosc mocno brzuch sie podnosil,okazalo sie ze mlody zmienil polozenie,ulozyl sie dokladnie odwrotnie niz byl ;)
 
reklama
Do góry