reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agatek nie martw się. Jest naprawdę ładny. Nie stresuj się. Czasami nawet ze słabszych zarodków pojawia się ciąża :) Myślimy pozytywnie nie zamartwiamy się niepotrzebnie
Agatek wiesz jak to jest...najdrozszy mercedes się psuje na gwarancji,a stary Fiat jest nie do zdarcia.klasyfikacja to jedno,a resztą steruje i tak natura.Nie ma co brać za dużo do serca,jest dobrze i to jest najważniejsze.Kobiety ktore naturalnie zachodzą w ciążę wogole nie wiedzą,że istnieje jakas klasyfikacja,tylko my takie oblatane:-)) :-)) :-)) :-))
 
Ja wlasnie tez chodze do dr Mercika zobaczymy co bedzie. Mam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem. A powiedzcie mi po braniu antykow kiedy zaczelyscie brac zastrzynki ?

Ja wogole antyków nie brałam bo miałam krótki protokół z antagonista. Więc cala moja stymulacja trwała 12 dni
 
Dzewczyny powiedzcie mi czy dobrze rozumiem jesli np miesiaczke dostane w tym miesiacu i bede brala antyki to zastrzynki learz przepisze mi dopiero przy kolejnej miesiaczce????
 
Dzewczyny powiedzcie mi czy dobrze rozumiem jesli np miesiaczke dostane w tym miesiacu i bede brala antyki to zastrzynki learz przepisze mi dopiero przy kolejnej miesiaczce????
Teraz przy miesiaczce zaczniesz brać antyki 1 opakowanie lub więcej ja brałam 30 tabletek potem ostatnia tabletka w niedziele i w środę 1 zastrzyk miałam
 
Mały cud, to zależy jakie zastrzyki. Ja szłam długim protokołem i w połowie brania antyków dodali mi zastrzyki gonapeptyl na wyciszenie, a jak skończyłam antykoncepcję, to wtedy zastrzyki z puregonu.
 
reklama
Westaice - to, że nie masz normalnego krwawienia to nic nie szkodzi. Lekarze i tak zaczynają zastrzyki, nawet jak nic nie dostałaś, to im nie przeszkadza. Nie zawsze musi być krwawienie. Więc spokojnie, nic się nie dzieje :)
 
Do góry