reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bo juz sama nie wiem bo lekarz powiedzial ze od pierwszego dnia miesiaczki mam zaczac brac antyki i jak miesiaczka bedzie mi sie konczyła mam zadzwonic i umowic wizyte do niego. a jest taka mozliwosc zeby po miesiaczce dostać te zastrzyki ?? tak bardzo bym chcuala to juz wszystko zaczac :)
 
reklama
Moniusia wracam z pracy i myslalam że jakies wieści bedą ;-)

Edenlayn wiem, że jesteś bardzo zajęta maluszkami, ale jak znajdziesz chwilkę to wrzuć ich zdjęcia. Ciekawa jestem bardzo tych kruszynek

Ma_rta wg usg w ogóle nie patrz bo dziecko moze mieć inne wymiary jak sie inaczej ułoży. Ja np wg @ tez nie liczę, bo zapłodnienie nie było w 14dc tylko w 12dc wiec ja liczę od punkcji +14dni
 
Moniusia wracam z pracy i myslalam że jakies wieści bedą ;-)

Edenlayn wiem, że jesteś bardzo zajęta maluszkami, ale jak znajdziesz chwilkę to wrzuć ich zdjęcia. Ciekawa jestem bardzo tych kruszynek

Ma_rta wg usg w ogóle nie patrz bo dziecko moze mieć inne wymiary jak sie inaczej ułoży. Ja np wg @ tez nie liczę, bo zapłodnienie nie było w 14dc tylko w 12dc wiec ja liczę od punkcji +14dni
od punkcji? ??teraz to już całkiem nie wiem jak mam liczyć :(chyba po prostu zapytam swojego gin. i tyle ;)cała noc nie mogłam spać przez ten ból gardła i katar :(chyba w końcu czas coś z tym zrobić. ....miłego dnia dla wszystkich :)
 
bo juz sama nie wiem bo lekarz powiedzial ze od pierwszego dnia miesiaczki mam zaczac brac antyki i jak miesiaczka bedzie mi sie konczyła mam zadzwonic i umowic wizyte do niego. a jest taka mozliwosc zeby po miesiaczce dostać te zastrzyki ?? tak bardzo bym chcuala to juz wszystko zaczac :)
Wiem, ze czekanie jest najgorsze ale raczej nie ma szans na przeskoczenie pewnych spraw. Zacznij brać tabletki tak jak lekarz powiedzial, w kolejnym cyklu zaczniesz zastrzyki.
 
Gratulacje wysokich bet i nowonarodzonych malenstw;)
Witam wszystkie nowe dziewczyny.;)
Ją czekam na wizytę która zadecyduje czy możemy zaczynać czy musimy czekać;/ mam stres ale czytając was codziennie powtarzamy sobie że będzie dobrze. Mam jakieś przeczucie że mi się uda;))
Ja w środę tez mam wizytę co dalej. ...... czy zaczynamy czy czekamy czy operujemy
 
Dziewczyny.... jaki ten stan jest dziwny:) Zawsze bylam slodkosciowym potworkiem, a teraz nie ma mowy ! Przed chwila powachalam tylko slodkie rogaliki i myslalam ze bede z glowa w muszli :)
 
bo juz sama nie wiem bo lekarz powiedzial ze od pierwszego dnia miesiaczki mam zaczac brac antyki i jak miesiaczka bedzie mi sie konczyła mam zadzwonic i umowic wizyte do niego. a jest taka mozliwosc zeby po miesiaczce dostać te zastrzyki ?? tak bardzo bym chcuala to juz wszystko zaczac :)
Anty bierzesz przez min. 21 dni. Potem czekasz od 2 do 10 dni i wprowadzają zastrzyki. Nue ważne jest krwawienie.
 
Moniusia czekamy na info ;)) EWA kochana gdzie się podziewasz??? Kochane kobitki choruje od kilku dni dziś to już tragedia; (( głowa pęka,katar ropny zero sił; (( No kochane dziś nasze święto ;))
 
reklama
Witam Kochane!
Ja tez mam temperaturę powyżej 38, to juz chyba za dużo jak na stan błogosławiony?
Jak sie wszystkie czujecie? :)
Buziaki dla Was z okazji naszego święta ;)....
 
Do góry