reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam że nie odpisuje na wasze posty, ale próbuje jeszcze poznać was i wasze historie. Ale wszystkim bardzo kibicuje.
U mnie stał sie chyba cud! Zadzwonili z kliniki (dzień 6 od punkcji) że jest 1 blastocysta, dobrej jakosci. Zaraz jadę na transfer. Ja juz sie poddałam i zmieniliśmy plan działania a tu taka niespodzianka :-)

Aniolkowa a mowilam
Ze jeszcze trzeba miec nadzieje do samego konca
Bardzo sie ciesze i powodzenia kochana !!!

Annemarie
Wczoraj przez cały dIen nie miałam nic i na wieczor troche poleciało i dzisij rano tez dość. Teraz nic. Lekarka mi mowila ze jak cały dIen bede lezec to któregoś razu sie uzbiera i poleci wiecej ze mam nie panikować
U mnie w rodzinie siostra szwagier chrześniak grypa żołądkowa zakazałam przychodzic do mnie jeszcze mi tego brakuje..ale moja sis biedna w 7 m ciazy mam nadzieje ze nie jest to niebezpieczne dla niej..

Hess a ty sie szykuj do transferu;)
 
Aniołkowa Najki dla was ImageUploadedByForum BabyBoom1450178430.232753.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1450178430.232753.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1450178430.232753.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Hess i ja trzymam mocno kciuki za powodzenie stymulacji i silne zarodki:happy:Będziemy miały co świętować;-)
Wierzę, że tym razem się uda;-)
Dziewczyny warto walczyć i się nie poddawać, moja pierwsza stymulacja była fatalna, a raczej jej efekty, zarodki przestały się dzielić po drugiej dobie, byłam załamana. Druga stymulacja była przeciwieństwem pierwszej, 4 zarodki dotrwały do stadium blastocysty i wszystkie 4BB, jeden z nich właśnie próbuje usnąć w wózku, ma 8 tygodni;-)A w bardzo bliskiej przyszłości idziemy po rodzeństwo dla Franusia;-)
Powodzenia dla każdej z Was:happy:
 
Do góry