reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeera,
mam nadzieje ,ze dostaniesz inne leki do stymulacji niz Bravelle,jest nie do kupienia w tej chwili.Cala partia wacofana z obiegu.Dzisiaj chcialam kupic jeszcze 10 ampulek i nic z tego.Moze do stycznie sie sytuacja unormuje.
 
Wogole musze w Polsce albo tu zapytac w aptece czy jest sol fizjologiczna tylko ze w plastikowych ampulkach, bo ta co jest w tym opakowaniu zawsze mi peka w rekach :(
 
W sumie jeszcze nie wiem co bede musiala brac :( kurcze musze w poniedzialek juz poprosic o recepty jak by @ przylazla bo później to od 1 do 4 stycznia szansy nie ma :( umowie sie jeszcze na 29 albo 30 grudnia :)
 
Jeera,
mam nadzieje ,ze dostaniesz inne leki do stymulacji niz Bravelle,jest nie do kupienia w tej chwili.Cala partia wacofana z obiegu.Dzisiaj chcialam kupic jeszcze 10 ampulek i nic z tego.Moze do stycznie sie sytuacja unormuje.

Annamarie przestrzegam was przed bravelle , ja dostałam zastrzyki z wycofanej partii (apteka nie zauważyła i mi je sprzedała ) i w ogole przez 16 dni nie zareagowałam nic a nic !!!! Pózniej zmienili na gonal i oczywiście ogromna hiperka ! Proście o inne leki!
 
reklama
Nie wiem czy wiecie dlaczego wycofali ten lek , na oficjalnej stronie istnieje zapis o tym , ze występuje wysokie prawdopodobieństwo , ze lek jest przeterminowany bądź bliski temu. Ta partia która została wymieniona jako partia feralna i ja wlasnie mam w domu ma datę ważności 2017 wiec moim zdaniem cos kombinują !
 
Do góry