reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi ostatnio przysnil się dziadek mojego męża który zmartwychwstal a na drugi dzień mój dziadk który nie żyje od 28 lat, że żył. To nie były na szczęście straszne sny. Nie wiem skąd się wzięły te sny bo wcale o nich nie myślałam.
 
reklama
Przepraszam że nie odpisuje na wasze posty, ale próbuje jeszcze poznać was i wasze historie. Ale wszystkim bardzo kibicuje.
U mnie stał sie chyba cud! Zadzwonili z kliniki (dzień 6 od punkcji) że jest 1 blastocysta, dobrej jakosci. Zaraz jadę na transfer. Ja juz sie poddałam i zmieniliśmy plan działania a tu taka niespodzianka :-)
 
Emenems - statystyka jest taka sama, na każdą 6-tke 2 się nie zapladniaja. Mam nadzieję, że nie zaczną padać po drugiej dobie, jak do tej pory.
 
Ostatnia edycja:
No a ja znowu od rana nieprzyjemna sytuacja w majtkach. Znowu brazowe plamienie. Wczoraj byłam na usg i wszystko było ok. I teraz myślę czy coś się zaczyna dziać czy po prostu na usg mnie coś podraznilo
 
Aniolkowa.mama widzisz nigdy nie nalezy tracic nadzieji!! Teraz tylko &&&&& za transfer! Blastus jest silny i da rade!!

Nikaa a moze to jakas ifekcja poprostu? Bierz lutka i wypoczywaj!
 
reklama
Nikaaa u mnie na USG nigdy nie było widać przyczyny plamienia widocznie taka nasza uroda jedyne co możemy zrobić to grzecznie leżeć
 
Do góry