reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magda ja bylam pacjentka dr G w invimedzie. Udało sie za drugim transferem:)

Beti witaj i tu:*

Bety72 kibicuje w walce z kamykami! A pozniej wracasz po malenstwo:)))

Najki mna dr G tez fachowo sie zajal. Znalazl wodniaka, skierowal na operacje itd. Jajowody niesprawne, po operacji jednego brak. Konkret facet. Dostalam sie w istatniej chwili na rządowke bo od stycznia tego roku juz podobno nie kwalifikowali. Kontakt mailowy. Nie jest to klinika idealna, ale mi pomogli wiec.. nie mam co narzekac.

Hess slyszalam o tym gozdziku ale nie próbowałam. Współczuję bolu zeba:(

Dziewczyny bylam w czwartek na wizycie. Kurdupelka wazy 677g:)
Wierzga i fika, wszystko ok.
W przyszlym tyg powinnam miec usg i echo serduszka. Czekam na telefon od kardiolog.
 
reklama
Fruit ja juz bez brzucha ale wszystko to prawda. U mnie akurat tylki z pecherzem był spokój. W ostatnich 3 tyg naszlam woda tak ze zadne buty nie wchodzily. Miałam 11 kg na plusie plus 4 w pakiecie wody w ostatnim momencie. 3tyg po porodzie mam 1 kg na plusie.
Teraz jest inny ..balast...;) musisz wykonywać wszystko jedną ręką bo na drugiej wisi ci dziecko. A wcale nuw noszę i nie bujam. Ale jak jestem sama i muszę przygotować sobie cos do zjedzenia i zjeść a młody po cycu nie chce spac to jest hardcore.
Życzę wsztstkim najpierw tych cudownych niedogodnosci w ciąży a później jeszcze więcej sił i cierpliwości szczegolnie jesli chcecie karmić piersią. Nikt mi nie powiedział że to będzie takie trudne ... ale daje rade.
Przesyłam fluidki juz nie ciążowe ale synysiowe &&&&&&&&&&&
 
No proszę czyli jest jednak parę kobiteko, które odwiedziły invimed, ja od początku należę do Pani Doroty,udało się za pierwszym razem o teraz też do niej chodzę. Przyszłe mamusie jeśli chodzi o piers to trzeba być na początku cierpliwym, ja po cc przez 3 dni miałam niby mleczko ale malutko potem laktacjia tak się rozkręciła że mały miał problem z polykaniem mleczka,często mi się krztusil jak chciałam na moment odstawić to mleko sikalo po całym pokoju ☺☺mogłam wtedy chyba armię wykarmic,karmilam przez 8 miesięcy ale mój misio gdy posmakował innego jedzonka moim mleczkiem zaczal gardzic; ) i szczerze doradzę wam że codziennie na śniadanie jadłam tylko mleko (kasza manna,płatki owsiane itp.i mleczka miałam mnóstwo) także kobitki szybko brać się w garść walczyć nadal aż do skutku i wtedy będziemy mogły pisać już tylko o pieluchach.
 
A jeśli chodzi o ludzi którzy krytykuja ivf, są to ludzie bez serca...nie powinni wogole wyrażać swojego zdania, nie są w stanie zrozumieć nas,staram się nie czytać tego typu wypowiedzi bo czasami to bardzo boli,jak można obrażać dzieci i mówić że są inne...bez komentarza...
 
A jeśli chodzi o ludzi którzy krytykuja ivf, są to ludzie bez serca...nie powinni wogole wyrażać swojego zdania, nie są w stanie zrozumieć nas,staram się nie czytać tego typu wypowiedzi bo czasami to bardzo boli,jak można obrażać dzieci i mówić że są inne...bez komentarza...

Sa inne - sa owocem prawdziwej milosci i dojrzałości dwojga ludzi :)
 
Zastanawiam się czy PiS zmieni decyzję w sprawie przedłużenia ivf bo ostatnio oglądałam wypowiedź Dudy i mówił że od razu nie mogą tego zmienić,muszą zastanowić się bo niektóre pary nie wykorzystają do czerwca 2 pozostałych zarodków z refundacji a dalej musieli by płacić za zabiegi (a jakim prawem w końcu byli w programie ). Także zobaczymy, chyba że ta wypowiedź była tylko po to aby zamydlić oczy...
 
fruitof to będę Cię śledzić z telefonu bo idziemy z M na kolacje. Jak to stwierdził mój M, ze to może ostatni spokojny wieczór piątkowy :-D

kate czyżby to już ???:szok:
niepokojąco długo się nie odzywasz, siedzę jak na szpilkach i trzymam w razie "w" kciuki! :tak:;-)
 
reklama
Dorota,najki miałam wczoraj gosci :sorry: i sobie odpoczywalam od BB. Zostałam przegłosowana wczoraj z imieniem. Wszystkim podoba się Staś a nie Przemek, wiec zobaczymy co na to M. Bo może kolejność zmienimy... ale ja chce Przemka!! I co ze się mniej podoba.. Jeszcze Stefan byl podrzucony fuuuuuj...
 
Do góry