reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to annamaria powodzenia na next wizycie, a dziś czekamy na Bety:-) bardzo Ci kibicuje i jednoczesnie ucze sie co moze byc nie tak. Zapisałam sie juz na wizyte w siepniu w Bocianie u dr Mrugacza mam nadzieje , że to dobry wybór :tak:w poniedziałek tylko formalnosci z przeniesieniem, zastanawiam sie czy juz przed ta wizytą zrobic baranie NK komorek lub kariotypy czy czekac co lekarz zadecyduje

ja bym zrobola to przed ,zeby wkluczyc nieprawidlowosci i zyc spokojnie:-):-):-):-)inna sprawa co powie lekarz na ten pomysl?
 
reklama
Inga po - nie wiem czy komórki nk mają sens na tym etapie, to drogie badanie a komórki nk chyba nie mają wpływu na jakość i zapladnianie komórek, tylko później na ew. Implantacje....
 
Hej dziewczyny pewnie juz mnie nikt nie pamieta na tym forum - juz taaak dawni sie tu nie udzielam - macierzynstwo, przeprowadzka, remonty i nie wiem kiedy przelecialo te 10 miesiecy od kiedy Junior jest z nami. Pisze bo zalatwilam sobie tabletki z Polski a w narazie nie beda mi potrzebne a szkoda zeby stracily waznosc - i tak mam do sprzedania 5 opakowan duphastonu (zaplacilam za nie 180 zl) + opakowanie relanium i 2 opakowania acardu sprzedam wszystko za 150 zl z przesylka jak ktoras by byla chetna piszcie do mnie na priv. Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamusie :)
 
Witam Was :)
Jak widac jestem tu nowa ;-). Siedze sobie w domu i ciagle szukam info na temat IVF. Te dni oczekiwania sa niemilosierne :-(.
Pewnie jak u kazdej z Was. Przepraszam za moj brak znakow interpunkcyjnych ale przebywam za granica i nie mam polskich znakow na klawiaturze a szukanie ich przy kazdym prawie wyrazie jest nurtujace :wściekła/y:.
a wiec moze zaczne cos od siebie . Mam juz dwojeczke pociech syna 16 lat, core 9. sa to ciaze naturalne. Od 3 lat jestem w zwiazku z nowym partnerem , teraz juz z mezem :-D, i staramy sie o baby juz od 2,5 roku no i niestety nie udaje sie :-(. w wspomne ze on tez ma juz core z pierwszego w zwiazku , wiec oboje powinnismy byc plodni , zwlaszcza po wielu badaniach bylo wszystko ok. Ale jednak cos nie udaje.
Wczoraj mialam transfer , 2 kropeczki :-). samej z tymi oczekiwaniami jest strasznie trudno, dlatego postanowilam do Was dolaczyc i podzielic sie moimi radosciami czy watpliwosciami. a ewentualnie nawet ktorej z Was pomoc jesli bede mogla oczywiscie doradzic . Czytam u uwaga Wasze posty i razniej jest kiedy sie widzi ze wiele jest kobiet , takich jak ja , ktore rowniez borykaja sie z watpliwosciami,strachem moga sie nawzajem wspierac ;-).

Witamy :)

Bierzesz jakies leki ?? Cos ci przepisali ? Pierwsze podejscie ?
Gratuluje dwoch kropkow trzymam kciuki za wysoka bete
 
hey dziewczynki
zycze powodzenia kazdej z was
jezeli moge sie jeszcze ja wypowiedziec o naszej Olusi, to ja jestem WDZIECZNA kwieniówkom.
ja poznałam Olusie osobiscie na żywo. spotkałysmy sie w 5 . i bylo to praktycznie 2 lata temu.
pozniej jak juz nas poinformowała o swojej ciazy to za kazdym razem przez cale 9 m-cy wymyslala preteksty zeby sie z nami nie spotkac. my z reszta spotykamy sie do teraz. jestesmy wrecz przyjaciolkami bo bardzo zdarzylysmy sie zrzyc ze soba , jezdzimy do siebie do domow. w miedzy czasie pisała z nami, rozmawiała przez tel.
dlatego nie liczac jak to wyszlo to jestem ogromnie wdzieczna ze sie dowiedzialam bo nie chcialabym aby jednak wiedziala gdzie mieszkam, albo wykorzystała zdj mojej coreczki ktora urodze prawdopodobnie za 11 tyg.
 
A to doustny jest czy dopochwowy lek ? Bo go progesteron nie? Jaka dawka?
Ciekawska jestem hHahah :)

Tak, to Progesteron. 8% to aplikatory dopochwowe. Codziennie rano.
A co do ciekawosci :-D , to chyba tak kobitki mamy :-p. Pozatym ,po to ,chyba to forum jest , abysmy mogly pytac o rzeczy, ktore nas ciekawia. Aby porownac swoje doswiadczenia i dowiadywac sie ciekawych rzeczy oraz innych metod leczenia.
 
reklama
Do góry