reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny! Właśnie wróciłam do domu z kliniki. A więc tak: Jestem w 7 dniu cyklu, do tej pory brałam od 15 maja Gonapeptyl Daily co 2 dzień i Metypred 3 tabl/dzień. Dziś Miałam badania progesteronu i estradiolu, potem anestezjologo i wizyta u Pani dr Szpetnar. Mam 16 pęcherzyków na prawym jajniku i 1 na lewym jajniku(tym po usunięciu torbieli). Dostałam receptę na Menopurr 1200j.m. i Menopurr 600 j.m. , Gonapeptyl Daily i Metypred. Następną wizytę mam 05.06. u dr. Jeżak. Dr Szpetnar robiąc mi badanie USG bardzo się zdziwiła, że w 7 dniu cyklu mam tyle pęcherzyków, skoro mam AMH 1,84. Przy tak niskim AMH tyle pęcherzyków i to jeszcze przed Menopurem? Ale potem stwierdziła, że to dobrze i tyle w tym temacie. Nie wiem za bardzo co mysleć. Na dodatek nie miałam kiedy kupić menopuru w Warszawie, bo na pociąg leciałam, a tu okazuje się że u mnie dopiero będzie na jutro;/ Dzwoniłam do kliniki, bo muszę dziś jeszcze ten zastrzyk z menopuru zrobić, a nie mam leku. Babka na infolinii zamówiła mi konsultację telefoniczną na dziś wieczór. Jakiś lekarz ma do mnie dzwonić, żeby poradzić mi co z tym fantem zrobic...Na pewno dostanę opr..
Emenems gratuluje!! Wszystko na dobrej drodze!!Super!!
 
Dziś dowiedziałam, się , że podobno w Invicta w warszawie już nie kwalifikują nowych par bo podobno kasa się im kończy
 
Ja mam ten sam problem z moja apteka .... Raz tez jechałam 70 km bo za pozno zamowilam .
Mam nadzieje ze wszystko sie ułoży i jak jutro zaczniesz to moze bedxie wszystko ok ? Kurcze nie znam sie ...trzymam kciuki - piękne pęchole :)
 
Dziewczyny mam pytanie do tego Menopuru, nic Dostałam receptę na Menopurr - proszek i rozp. do sporz. roztw.do wstrz. 1AMP. 600 J.M. - pod spodem mam napisane stosowanie: 225, 225, 225 1X1 S.C. oraz Menopurr - proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrz. 1 AMP. 1200 J.M., stosowanie: 225, 225, 225, 225, 225, 225 J.M. 1x1 S.C., na rozpisce leków napisała mi dr że mam brać:od 29.05. do 04.06 po 225 Menopurr IM. O co tu chodzi? jak to w koncu trzeba stosować? pomóżcie, bo ja zgłupiała:(
 
reklama
Do góry