reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

szila - masz 2 opakowania różnej pojemności, żeby Ci wystarczyło na ten czas. Zacznij od 1200. Gdy zrobisz roztwór, zacznij pobierać załączonymi strzykawkami juz z igłami, codziennie 225 jedn. Masz skalę na strzykawkach. Jak skończysz 1 opak, zacznij drugie na tej samej zasadzie.
Jeśli zabraknie Ci z pierwszego opak roztworu do tych 225,to dociagnij z drugiego opak :)
 
reklama
No to krotko - fasola 1cm, ciałko żółte 4mm serducho wali jest ok ;)
Pożegnaliśmy sie w mega miłej atmosferze ze wszystkimi tam, nawet jedna pielęgniarka przyszła specjalne ogladac nasze dziecię :) bo czuje do nas sentyment bo pochodzi z naszej wiochy.

Nazwiazujac do kontrowersji wokół in vitro, czy religii w szole czy diety atkinsa - zawsze znajdzie sie ktos kto ma inne zdanie niz ja i wazne by se soba byc w zgodzie.

Jakos nie zauważyłam zeby personel mojej kliniki miał jakies problemy moralno etyczne hahaah


Emi-jest mloda zdrowa i laska jak talala:-):-):-) jak moze nie byc OK ???? jest i bedzie dobrze.Bedziesz super mama- tyle mi mowi moj 6 zmysl:happy:
 
Dziewczyny, nie jestem z Wami na bieżąco. Za szybko piszecie, ja nie mam czasu czytać. Staram się, ale coś mi zawsze umyka :(.
 
Dziewczyny trochę się martwię... Byłam dziś u prof. Jerzak, ona mi kiedyś zduagnozowala problemy z insulina i tarczyca... Trochę mnie nastraszyla bo powiedziała ze metypred namieszal mocno z insulina i ze za duża dawkę dostałam, mam natychmiast zmniejszyć, na 3 dni do 2 tabletek, potem po 1 tabletce.... Ale boję się ze jest za późno i ze znów będzie wieczorem powtórka z "rozrywki' :( boję się bardzo.... Co prawda na dietę uważam i biorę metformine.... Ale ten sterydy rozhustal mi insulinę bardzo....
 
reklama
Zrobię to co powiedziała, ale jak mam nie myśleć? Raz już przez to przeszłam ze szukałam przyczyny we wszystkim co zrobiłam lub czego nie zrobiłam, jeśli teraz okaże się że znów czegoś nie dopilnowalam to się załamie....
 
Do góry