reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to krotko - fasola 1cm, ciałko żółte 4mm serducho wali jest ok ;)
Pożegnaliśmy sie w mega miłej atmosferze ze wszystkimi tam, nawet jedna pielęgniarka przyszła specjalne ogladac nasze dziecię :) bo czuje do nas sentyment bo pochodzi z naszej wiochy.

Nazwiazujac do kontrowersji wokół in vitro, czy religii w szole czy diety atkinsa - zawsze znajdzie sie ktos kto ma inne zdanie niz ja i wazne by se soba byc w zgodzie.

Jakos nie zauważyłam zeby personel mojej kliniki miał jakies problemy moralno etyczne hahaah
 
reklama
Emenems - super! oby tak dalej :D

MAJ
29: Szila - wizyta kontrolna - 1 DS
31: kaatik - udany transfer

blueskye - criotransfer
UdaSię - criotransfer
Dorotka - criotransfer


CZERWIEC
01: Szkrabek - test Nifty
02: Tola32 - wizyta u immunologa
02: Agapl - wizyta kontrolna i początek stymulacji
03: Bunieczek - spotkanie z synusiem przez USG
06: GizaS - połówkowe
08: Sykatynka: wizyta serduszkowa u Kunickiego
08: Hess - posiew + usg endo
11: IngaPo - wizyta przedstymulacyjna
16: kwiatuszek - wizyta w Novum
18: Szkrabek - wizyta kontrolna
22: Kate - spotkanie z maluszkiem na USG
25: Madziulka - spotkanie z maluszkiem na USG

Dariaa - histeroskopia i sctratching endometrium
Bety72 - criotransfer
niebajka - criotransfer
Hess - criotransfer
Emenems - USG genetyczne

LIPIEC

01: Tola32: wizyta u drugiego immunologa

Dariaa - criotransfer
Najki - stymulacja i transfer
Stacy - stymulacja i transfer
 
Ostatnia edycja:
Tola najzabawniejsze jest to że na temat in vitro wypowiadają się politycy, aktorzy a nie lekarze, ciekawe czemu?? może większość tego środowiska nie ma z tym problemu:-p ostatnio oglądałam program jak to "lekarze' są przeciw aborcji. W programie brał udział jakiś prof. z szpitala onkologicznego który z wielu powodów przeprowadza aborcje ze wskazaniem medycznym. No i pani z jakiegoś zadupia przeciwko aborcji w ogóle. Gościu do niej z faktami argumentami a ona tylko o Bogu i etyce. Nawet jak jej powiedział, ze w przypadku czerniaka jak pacjentka jest w ciąży to on ja po wizycie kładzie na stól, bo za dwa tygodnie może jej nie być:eek:, to ona i tak swoje. Szkoda gadać, a PIS już do konstytucji się dobiera, zobaczymy czy to tylko robienie dobrze ich katolickim wyborcom czy naprawdę zmienia konstytucje, bo jak to rusza to zablokują dalszym partiom jakiekolwiek ruchy.


edit: a tak swoją drogą co zaproponują 20latkowi z nowotworem jądra, który chce mieć dzieci bo IUI z takiego nasienia to rzadkość, bo mrożone jest latami, no i depozytów często maja jeden albo dwa. Czy może oni tez maja nie mieć dzieci?

no wcale ,ze nie bo pan dr.tez sie wypowiada

Wstrząsająca prawda o in vitro: "Żeby mogło się urodzić 122 tys. dzieci, poświęcono życie prawie 4 mln innych dzieci"
 
reklama
annemarie ale żenada, taka manipulacja informacjami...Fundacja czegoś tam szukasz na stronach pana dokora i znajdujesz fundacje im. Jana Pawła II wchodzisz na stronę a tam naprotechnologia i nauki kościoła. Taka manipulacja jeszcze informacjami, a co najlepsze co pomoże napro kobiecie bez jajowodów? no i ja myślę ze skoro wszyscy bezpłodni katolicy adoptują dzieci, to lećmy do ośrodka bo dla nas zabraknie:-D Nie korzystajmy z "diabelskich praktyk" - to z komentarzy pod artykułem. I ten gniot jak czytasz Politka, logo się zgadza, i se myślę no nie naszą bezstronna politykę już opanował PiS a tu przyglądam się "wPolityce" logo dość podobne, ale jakość informacji godna pożałowania.
 
Do góry