reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Yplocka ze swoich emocji zapomniałam Tobie pogratulować dwóch zdrowych maluszków:tak:Czyli wkrótce przygarniasz pod serducho dzieciaczki? Dobrze mieć posiew, cytologie i bakteriologię w porządku. Nie wiem czy miałam na bakterie tlenowe i beztlenowe:baffled:
 
reklama
GizaS dopiero weszłam na forum :) zaraz zacne czytać
ale mam pytanie co do tej tójcy - ja sie robi zz krwi?? i ja i mąż/??
czy olej z siemienia lnianego to to samo co olej lniamy /.. i ile tych kaspułke brać??
homosceinta wyszła u mnie 8 :)
 
gizas-supper. a ja ci policzylam i masz prawidlowy przyrost:-D

yplocka- gratki. oby dalsze wiesci były pomyślne.

jo.m moja ty kochana, caly czas mysle o Tobie. nie umie sie pogodzic ze sie nie udalo. mam nadzieje ze sie trzymasz i mysl o zabraniu mrozaczka do siebie...
 
annemarie i migotka musicie być dobrych myśli

kiki jak zdrówka
Giza piękna beta i jestem wręcz dumna z Ciebie że przez tydzien jej nie robilas
Czuje się nieprzygotowana do tego podejścia: [FONT=&amp]mutacje w MTHFR to jest jakieś jedno badanie??[/FONT][FONT=&amp]D-dimery - jak je zbadać??
Komórki NK zrobie w invicie[/FONT]
[FONT=&amp], [/FONT][FONT=&amp]albo w Novum ( trzeba byc na czczo??)
a białko S?? a co jeśli mam podwyżsozny wynik FT4?? gorna granica normy??
zaczynam teraz fiksować..
Jo.M i ja nigdy nie miałam podane clexane, myślicie ze warto wziąć na własną reke??


[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
GizaS mignęło mi gdzieś miedzy wierszami, kiedy otwierałam inna stronę:-)
Masz swój cud i niech Cię nie opuszcza:happy2:
 
reklama
Wiecie dziewczyny, znalazłam coś takiego na bocianie (ciekawe czy coś takiego faktycznie jest konieczne...??):

"Witam Panie Doktorze

Stwierdzono u mnie inwrsję pericentryczna chromosomu 9 -leczę się 7 lat, raz udało mi się zajść w naturalna ciąże która skończyła się w 9 tygodniu obumarciem.Chciałam spytać jak duży wpływ na płodnośc ma taka inwersja, czy jest sens podchodzić do in-vitro w związku z tym?

Pozdrawiam"

Odpowiedź:
"
Szanowna Pani
To wskazanie do zrobienia in vitro z badaniem zarodka przed podaniem go do jamy macicy
Jacek Szamatowicz"
 
Do góry