reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lotinda - no jest takowe forum, wpisz nazwę forum w wyszukiwarkę Baby Boom. Jak Ci się wyświetli to sobie poczytaj co tam dziewczyny wypisują...

Olusia - a Ty jak się czujesz??
 
reklama
Lilia♥ czuje sie dobrze, jest mi tylko cholernie smutno.... mikolaj nie przyszedl do mnie.... wiec tak jak kiedys pisalas, swieta beda do dupy, i nie chce żadnych zyczen... a znajac zycie znow wszyscy beda mi je skladac....
 
Olusia - no te życzenia świąteczne z tego wszystkiego będą najgorsze :-( Ale jakoś trzeba będzie przeżyć te święta... Mnie by się humor poprawił jakby mój M pieska kupił. Już mi linka wysłałam jakiego bym chciała pieska :-)

Hope - wpisz w wyszukiwarkę Baby Boom: Nie akceptuję mojego ciążowego brzucha.
 
Czesc dziewczyny
O rany co wy tu wypisujecie.... nie chodzcie na jakies durne forum.... w dzisiejszych czasach od nadmiaru glupich informacji rozum puchnie a potem snia sie jakies bzdury po nocach. To chyba jakies forum dla wpadkowych princess co nic innego nie robia tylko wyginaja sie w lustrze i patrza na swoje piekne akrylikowe paznokcie....
Dajcie sobie spokoj bo jeszcze sobie ciaze obrzydzicie :-D

CM
 
reklama
Nie wiem, czy Wam mówić, czy też nie, bo na razie dr daje 75% pewności i wszystko może ulec zmianie.
100% pewność jest tylko taka, że nie są to jednak śnione ostatnio i przez mnie i przez mojego męża, bliźniaki.
No dobra, to Wam powiem :))))


 
Do góry