reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lawendowy - a mowilam ze ze mnie zadna wrozka - gratuluje coreczki - tez bardzo o tym marze:) Bardzo sie ciesze z Twojego szczescia:)

Labo75 - z calego serca gratuluje - duzo przeszlas i teraz to wszystko zostanie ci wynagrodzone:tak:
 
dziewczyny z całego serca gratuluję wszystkim i każdej z osobna :**
zanim tutaj was wszystkie "ogarnę" to trochę czasu minie więc wybaczcie jak którąś z was pominę

labo75 piękna betka :happy2:życzę ci spokojnych 8 miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :*

Lawendowy gratuluję córeczki :happy2:teraz możesz szaleć w różach, tiulach, gumeczkach i spineczkach :-)

a mnie w niedzielę czeka zastrzyk z cetrotide i już mam stresa bo zostało mi w pamięci po pierwszym IVF że średnio przyjemny jest, bolący i piekący :szok:
 
Olusia7882
Zrobilam typo w oznaczeniu nie HCSS tylko GCSS.... poprawilam w moim poscie dla jasnosci.
Sluchaj, sama propozycja od lekarki o zrobieniu biopsji wywolala we mnie szok. Tu kliniki sa bardziej powsciagliwe niz w Europie, gdzie praktykuje sie to juz mniej wiecej od zeszlego roku. W tutejszych klinikach zacznaja aplikowac cos nowego dopiero jak juz bedzie istniala w swiecie dobra dokumentacja medyczna na dany temat i dane statystyczne po przeprowadzonych probach na podmiocie ludzkim.
Dlatego jak ostatnio wystapilam na forum z biopsja, co dla mnie jest nowym podejsciem, to dziewczyny zareagowaly....phi.... my to juz mialysmy, my to juz znamy.
W zwiazku z tym myslalam ze i zastrzyk domaciczny nie jest nowoscia w Polsce i od was dowiem sie wiecej na temat wstrzykiwania hormonow wzrostu.

Od mojej lekarki mialam tylko propozycje i powierzchowna informacje na ten temat. Potem, wczoraj dostalam wiadomosc na sekretarke ze rada lekarska zatwierdzila jej propozycje i te procedure przeprowadza u mnie. W dalszym ciagu jednak szukam glebszych wiadomosci na temat owego zastrzyku. Bardzo mnie to nurtuje z medycznego punktu widzenia, bo wiadomo ze miesniaki i nowotwory endometrium powstaja w scislym zwiazku z zachwianiem poziomu tkankowych hormonow wzrostu. Internet milczy. Nic nie moge znalezc, bo wszystkie badania na ten temat sa jeszcze w toku i zrodla medyczne jeszcze sie nie wypowiadaja.

Jak cos bede wiedziec wiecej to dam znac.

CM
 
Mnie po zastrzyku Cetrotide tez brzuch pobolewal, swedzial i nie przyjemnie sie go podawalo... no ale jak to mialo pomoc to niech juz bedzie taki...

Jo.M dostalas juz @ po odstawieniu lekow?
 
reklama
dziewczyny. chyba już mogę się cieszyć dziś 16 dpt beta ponad 1900 .

Serdecznie gratuluję!

Bziumelka jakoś zakodowało mi się w głowie, że to bolący zastrzyk :-) Zobaczymy w niedzielę

Mnie tylko lekko szczypało przy 1szym zastrzyku, a potem już nie :-)

Lawendowy_sen gratuluję córci :-) Ja Wam wszystkim polecam wróżenie obrączką, u wszystkich dzieciatych, którym robiłam wróżba się sprawdza ;-) Mi i mojemu M wychodzi chłopiec, a potem dziewczynka :-)

Ja jestem po USG. W lewym jajniku pęcherzyk 19mm, ale jest to wartość uśredniona, bo na niektórych ujęciach miał 18, a na innych 21... To mnie trochę martwi, bo w środę miał 15mm i do 21 to za szybki przyrost... Endo 10mm, więc jest dobrze. Pisałam do prof., ale ma wyłączony tel., bo pojechał na konferencję... A zapytałam go czy mogę wziąć Pregnyl i nie wiem czy doczekam się dziś odpowiedzi, a sama decydować nie będę... Ja tylko nie chcę torbieli... :-(
 
Do góry