reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja dziewczyny na kolejną bete też idę w 12dpt czyli w sobotę bo tak mnie poprosili w klinice wynik potrzebny dla NFZ. A USG mam 15 listopada. A teraz to zasypiam na stojąco:-)
 
reklama
Gosiak, Nat GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :*

zula ja w trakcie stymulacji byłam chora, chyba przez encorton, leczyłam się naturalnymi sposobami i przeszło, a komórki były w porzo, więc może na zarodeczki tez nie wpłynie, tyle żeby nie brać jakiś leków

kasik
trzymam kciuki za udaną stymulację;)

Fusun, Octavi, genna powodzenia jutro dziewczyny! zdajcie potem relacje;)

dorota wedle życzenia odtańcowuje taniec połamaniec na szczęście ;)

a teraz kochane ja i moja zryta psycha mamy do was pytanie;) otóż tak sobie śledzę te wszystkie bety i zaczynam się bać czy ja jej nie mam za wysokiej? moje wartości są dużo wyższe niż większości szczęśliwie zaciążonych dziewczyn więc się teraz boję że jest coś nie tak... radźcie?! co o tym myślicie/wiecie itp itd???
chyba należy mi się plaskacz na opamiętanie.
 
Cześć!Ja również jutro mam punkcję,to moje drugie podejcie do in vitro ,pierwsze nieudane w 2010 r i w między czasie dwie inseminacje.U nas zawodzi czynnik męski,bardzo słabe parametry nasienia.Pozdrawiam i czekam na więcej pozytywnych wieści ,bo widzę ich coraz więcej...:))
 
Fusun zaciskam kciuki za jutrzejszy transfer... będę czekała na dobre wieści !! i jutro czeka Cie z jednych najpiękniejszych dni... niech pięknie się dzielą.. i wgryzają w macice :)
 
Fasun, Oktavi jutro wasz wielki dzien więc 3mam kciukasy jak najmocniej sie da!!!!!!!!!!!!!:tak:
Dorota, anuc-ha , nadyiya Witajcie ńo i dla was tez kciukasy i tańce tuptance
szyszka pco to za pomysł za wysoka beta ejjjjjj, jest dobrze prosze nie stresowac bejbiska :)
Nat85 wieeeeeeeeelkie gratulacje kochana , jesteś mamuską :)
Zula dla ciebie tez kciukasy za pozytywną wizytę:)
bardzo podobają mi sie ostatnie wieści :), pozytywne betki , zazdroszczę wam dziewczynki stymulacji chyba tez bym juz chciała ale wiem ze jeszcze musze podkarmic komóreczki witaminkamki:) na szczescie pieniążki sie juz zbierają(tzn trzeba wiecej na nie pracowac :-D) więc chociaz to mi głowy nie zaprząta
Jutro wieczorkiem dam znać jak po wizycie czy będziemy mogli zacząć jakbyśmy chcieli czyli koniec lutego :)
 
Ostatnia edycja:
Szyszko nie masz za wysokiej bety- jak udalo mi sie inv z moim synkiem to mialam bety podobne do Twoich-dlatego wlasnie teraz sie martwie,ze obecna ,tak dlugo wywalczona i wyczekana jest duzo duzo nizsza...
 
anuc-ha, agata7 - witajcie dziewczyny :-)

dorotav, nadiya9 - Was też witam dziewczyny i od razu wpisuję do kalendarza i oczywiście trzymam kciuki za jutrzejszą punkcję. Powodzenia dziewczyny :-)

Nat85 - bardzo się cieszę, że beta rośnie :tak:


JUTRO ZAPOWIADA SIĘ NAPRAWDĘ WIELKI DZIEŃ. W ZWIĄZKU Z TYM AKTUALIZACJA:

PAŹDZIERNIK:

30: genna - wizyta u nowego "realizatora"
30: Octavi – punkcja
30: zula - kolejna wizyta w sprawie crio...
30: Fusun – bardzo udany transfer :)

30: dorotav – punkcja
30: nadiya9 - punkcja

31: GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków

LISTOPAD:

2: GizaS - punkcja wielu komórek
2: Octavi - udany transfer :)
4: Lindi77 - USG
5: genna - wizyta w poradni genetycznej (Łódź)
5: szyszka 87 - serduszkowe USG
6: genna - kolejna wizyta u immunologa
6: Lilia♥ - kolejne USG
6: martaczi - USG

GRUDZIEŃ:

Zuzia2011 - podejscie do crio - jestem mama:)

(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer
 
reklama
Do góry