reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hederka super gratuluję bardzo dobry wynik :-D
A ja dziś żeby nie myśleć już okna umyłam wysprzątałam całe mieszkanie, i nawet auto wyglancowałam, obiad smaczny zrobiłam a co tan jeszcze małe spa zaraz będzie :tak:
 
szkrabek napisałam już do doktora i czekam, ale on to nie jest z tych sybkościowców i pewnie troche mu się zejdzie z odpowiedzią, według norm wychodzi że niby dobry ten progesteron, ale ja się komletnie nie znam.
 
Emenems dzięki serdeczne!

teraz zastanawiam się, o co powinnam się dalej "martwić", co ja wogóle teraz mam robić, w sensie na usg już iść to chyba za wcześnie, no nie? gdzieś tam w niedalekiej przyszłości to jakieś serduszko by się przydało usłyszeć też.

powiem Wam, że mój J. i moja mama zbzikowali, no żyć mi nie dają, jeszcze chwwila i ruszyć się z miejsca samodzielnie nie będę mogła. Dobrze, że mam pozwolenie na samodzielne podnoszenie buletki z wodą, choć nie zdziwię się jak za jakis czas zamiast 1,5 l zaczną pojawiać się butelki 0,5 :)
 
Hederka beta ładnie rokuje, progesteron w normie jeśli to ng/ml norma od 9-47 ng/ml.progesteron na początku rośnie bardzo wolno a potem w miarę upływu ciąży przerasta coraz szybciej, w miarę postepu bhcg. Rośnie odwrotnie do betahcg która przerasta szybko na początku ciąży.


Olaszy no to pięknie... abyś dobrze się stłukła to przestaniesz cudować tylko leżeć zaczniesz:-p
 
Ostatnia edycja:
Kate_p7 progesteron jest w ng/ml, a normy mam 1 trym. 4-26; 2 trym. 13-118; 4 trym. 34-254
także chyba nie jest źle, czekam ciągle na maila od doktora. Ciekawe czy coś pozmienia w lekach.
Teraz mam Lutinus 3x1, estrofem 3x1 i fraxiparine zastrzyki z tempymi igłami bleh :)
 
reklama
Wlasnie kolezanka co jest menago w sklepie niedaleko pisze ze ma 3 ciężarne a jedna to zona kierowcy ode mnie z piekarni i wiecie co? Ona jej płacze bo Roger nie jest zadowolony..... Boze, oboje zdrowi, maja prace sa razem.... Masakra, ona planuje usunąć :( az mi sie zal kropka zrobiło!!! Co ten kropek winny??!!
 
Do góry