reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

hederka - no! w końcu przełamywana jest klątwa kwietnia :)

kate - hahaha, tak. Teraz już leżę grzecznie i z pokorą. Będę się słuchać mądrzejszych i jak każą leżeć, to będę ;) mąż dał mi bana na chodzenie po schodach. jak chce wejść/zejść muszę poprosić, żeby mnie asekurował :p
 
reklama
Hederka gratuluję :-)
Rozumiem, że estrofem to to samo co progynova..? To ja mam małą dawkę bo 1 tabletkę na dobę. Chyba lepiej posłucham lekarza i nie będę wymyślać. Pytałam 2 razy czy na pewno odstawić i dalej dylemat :-) Kurcze co trochę coś... co parę dni czegoś nie wiem :-) dziękuję za odp.
 
W ramach wielkiego brxucha po punkcji, bo ogromy jest, kilogramowa jest tak samo po stymulacji ale wygladam nie to skoro i tak mam wielki brzuch zjadlam dzis trzy batoniki pod rzad :D
ImageUploadedByForum BabyBoom1429910364.546772.jpg

Od jutro eat clean i trzeba wrocic do formy zanim brzuch znowu wyjdxie - jakos dam rade bez aktywności fizycznej... Dieta dieta!! Czekolado godbye!!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429910364.546772.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429910364.546772.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 41
cześć kobitki
emenems, powodzenia po transferze, rośnij grubiutka
OlaSzy - uważaj na siebie kochana


Odebrałam właśnie wynik drugiej bety i progesteronu
dziś mam 13dpt - 204,4; progesteron 27 z hakiem
w 11 dpt beta wynosiła - 81,3
czy to jest oki?

Super - GRATULUJE:-) Bardzo dobra beta prg też nie taki niski ale poczekaj co Ci lekarz powie.
Kurcze fajnie:-)
Ja dostałam wczoraj @ Wizyta 14 maja na obserwację cyklu i scratching.

niebajka ja też mam mega @

olaszy najgorzej jest na początku, później przejdzie. Jak tylko czujesz, że Ci lekko słabo to szybko siadaj, obojętnie gdzie. Ja zaliczałam krawężniki, trawniki itp.
Emenems no to jesteś w ciąży a potwierdzenie dostaniesz po badaniu bety:tak:Bo przecież maj to szczęśliwy miesiąc i mam nadzieję, że dla mnie nastęone będą równie szczęśliwe.
Wspaniałego weekendu Wam dziewczynki życzę. Idę na powietrze trochę poszaleć w ogródku. Zajrzę wieczorkiem.
Pa
 
Ostatnia edycja:
Hedeeka gratulacje! !
Ja dzisiaj jade sie odstresowac na caaaly dzien:) koniki i chill:) ma byc w koncu 25stopni:D

Bety czyli w ten sam dzien mamy wizytę! Milo bardzo:)))
 
Laseczki moje kochane, ja też od dziś się odstresowuje, za parę godzin przyjeżdżają do nas znajomi (mieszczuchy, dla których domek z ogródkiem to jak wyjazd na wakacje, mimo że mieszkamy pod sama Warszawa), mamy w planie leżaczki, słoneczko, grilla, piwko i ogólnie relaks :) dlatego też kalendarz dopiero w poniedziałek :)
Hederka - już można ci powoli gratulowac kochana, może odczarujesz ten nasz kwiecień i od teraz będą już same pozytywne bety :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu czytam Wasze relacje i strasznie trzymam za Was kciuki:)
Ja jestem na początku swojej drogi do In Vitro, chociaż dużo już przeszłam ... Endometrioza, laparoskopia, laparotomia, do tego niedrożny jajowód, tydzień temu histeroskopia i wycięty polip:/ a do tego AMH niskie 1,4:/ co w moim wieku 26 lat podobno za dobre nie jest..
W poniedziałek jedziemy na kwalifikacje do Gdańska i mam nadzieje że zacznę nareszcie drogę do wymarzonego szczęścia:)
Wasze historie podnoszą mnie na duchu za co z góry Wam dziękuję:)

:-)
 
Do góry