reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no prosze, prosze....lykke, lykke:)
hold nu op i sluchaj jak starszyzna mowi:)

istnieje bardzo duza roznica miedzy obawa przed rozczarowaniem a czarnowictwem. kazda z nas boi sie po cichu rozczarnowania, ale jednoczesnie nalezy w tych ciezkich chwilach cwiczyc pozytywne myslenie - na przekor rozumowi. bo w Twojej glowie uklada sie historia, ktora moze byc daleka od prawdy....a Ty zaczynasz tak w nia mocno wierzyc, ze bierzesz ta historia za fakt....

wiem ze ciezko, wiem ze bardzo ciezko, ale staraj sie nie analizowac tempki, odczuc, boli lub ich brak bo wszystko jest to samo: na @ i na fasolke. jednoczescie czesto brak objawow jest dobrym objawem...

bawisz sie w zgadywanie, tyle ze wszystko na NIE....

ogladaj komedie codziennie, one nawet w ciemnych chwilach potrafia rozchmurzyc...i czekaj cierpliwie. co ma byc to i tak bedzie....dolowaniem niczego nie polepszasz
 
reklama
komedie, dobre sobie. moj maz mi dzisiaj symetrie chcial zapodac. podobno mialo mnie to rozerwac. mezczyzni maja dziwna definicje rozrywki.
 
Lolitko a co myslisz o tym że nie zadzwonili mi nic powiedzieć o mrozaczkach ? zapomnieli się czy co? czy cała 5 nie dotrwała do igloo?Martwi mni etrochę ten brak telefonu?
 
aga, sama do nich zadzwon jutro jak sie martwisz. mowilas, ze po zaplodnieniu mieli zadzwonic wczesniej i nie dzwonili, wiec widac bardzo slowni nie są. takie piekne blastki juz pewnie w sen zimowy zapadly.
 
aga, sama do nich zadzwon jutro jak sie martwisz. mowilas, ze po zaplodnieniu mieli zadzwonic wczesniej i nie dzwonili, wiec widac bardzo slowni nie są. takie piekne blastki juz pewnie w sen zimowy zapadly.
Tak tez pomyśłam że jak jutro nie dryndną to sama się do nich odezwę , co prawda bedę u nich w czwartek wiec tam na miejscu mogę się dowiedzieć. Dzisiaj śpię sama mężus poszedł spac do drugiego pokoju bo jego przeziębienie się pogłębia a ja nie chcę aby mnie cokolwiek teraz dopadło i osłąbiło, wiec dzisiejszej nocy przytulam się tylko do podusi ;-)dobrej nocki kochane buziolki
 
aga i jak mrozaki? zameldowane w igloo? jak sie czujesz. statystyka przemawia na twoja korzysc. komus musi sie w koncu udac!
lolitka jak egzamin?
nie wytrzymalam i zmierzylam temperature rano, przed wstaniem z lozka, i oczywiscie 36.2, wiec mniej niz wieczorem. juz sie nastawiam na powtorke z rozrywki, nawet chyba z sikaniem sie wstrzymam do 21 jak kazali, ale to tylko zeby potwierdzic to, co juz wiem. szkoda tylko, ze mrozakow nie mam.:-(
 
chyba mnie ku....szl....trafia napisałam się napisałam i wylogowało mnie i co ??? od początku musze, niech to!!!

a więc:
dzieńdoberek dziewczynki,
co tam słychać, nic nie piszecie ani nic, Majka się skończyła, wracajcie już:-):-)

Aga jak tam Twoje pięcioraczki mrozaczki, wiesz coś???
jak się czujesz?? jakieś mdłości???:-)

Lolitka to pewnie z mężem opija egzamin zaliczony na celująco:-):-)

a reszta jak tam samopoczucie???
kahha??natka??........ hallo

lolitka mój protokól zaczęłam 16ego, wzięłam 29 ampułek gonal F 225, 150, 75, 12 dnia protokołu estradiol 914,9, 1ego punkcja i 4ego transfer a moje zarodki 5bl I (co to znaczy kochanieńka??)luteinka, duphaston, clexane 20
czy coś ci ta moja historia mówi???

nie no wogóle wszystkie piszcie jak coś wiecie na ten temat:):):):((((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lolitka jak egzamin?

ustny zdany....w poniedzialek pisemny jeszcze

lolitka mój protokól zaczęłam 16ego, wzięłam 29 ampułek gonal F 225, 150, 75, 12 dnia protokołu estradiol 914,9, 1ego punkcja i 4ego transfer a moje zarodki 5bl I (co to znaczy kochanieńka??)luteinka, duphaston, clexane 20
czy coś ci ta moja historia mówi???

nie no wogóle wszystkie piszcie jak coś wiecie na ten temat:):):):((((

Ale w jakim sensie pytasz czy ta historia mnie cos mowi? No oprocz tego ze krotkiego protokola mialas
a zarodek zaklasyfikowany jak 5bl?
 
no własnie bo oni nazywają mój protokól długim a teraz niby mam mieć krótki
no 5bl??

Lolitko gratuluje zdania egzaminu oczywiście:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kochana


Nie znam tej klasyfikacji.... Zwykle liczba oznacza ilosc komorek zarodka a literki jakosc. Ale cos mi sie wydaje ze to jest jakas inaksza. Widzialam juz takie klasyfikacje, ale nawet Szamatowicz nie umial odpowiedziec co to jest za klasyfikacja bo ktos mu takie zadal pytanie

Dlugiego to Ty nie mialas. Jesli nie mialam nic innego przed stymulka, tylko od razu ruszylas z gonalem od 16tego jako 1 dc - to nie jest to dlugi, tylko krotki...
 
Do góry