reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no trzeba jakos czas zabic. mialam sie uczyc, ale jakoś nie mam melodii.
mierzylam temeprature i mamprzepisowe wredne 36.6. wryyy! moje szanse maleja z kazda chwila!:-(
a wam jak wieczór mija
 
no trzeba jakos czas zabic. mialam sie uczyc, ale jakoś nie mam melodii.
mierzylam temeprature i mamprzepisowe wredne 36.6. wryyy! moje szanse maleja z kazda chwila!:-(
a wam jak wieczór mija
Kahaaa widzę że ty nakręcona mega na nie, chyba chcesz mnie tym zarazić;-)ja też powinnam się uczyć niedługo obrona wiec powinnam siędo niej przygotowąć ale jakoś mi się niechce obrona to podobno tylko formalność wiec tego się trzymam;-) Ja relanium już wyknełam wiec z 2godzinki i pewnie niedługo sen przyjdzie;-)mam nadzieje że złe myśli mnie nie będą dopadać choć już przebłyski się zdarzają:-(
 
aga ty ze swoimi slicznusimi blastkami nie masz sie czego martwic. blizniaki masz jak w banku!
obrona to baka, najlepszy egzamin jaki mialam w zyciu, nie wiem czy dwa zdania powiedzialam, bo reszte czasu zajela szanowna komisja, wiec nie masz sie czym przejmowac.
 
a ja jutro egzamin mam ale juz mnie sie nie chce uczyc...

Kahaa - wiesz ze takim gadaniem to tylko se szkode wyrzadzasz. Zrob sobie na przekor i wymus troszke optymizmu kochanie......no i czego Ty tempke mierzysz wieczorem? Toc 1. nie ma ona wartosci zadnej. 2. wogole nie mierz bo progesteron Ci zaciemnia
 
zdasz, bo wyjscia nie masz. ty z dunskiego zdajesz, tak? potrzymam kciuki.
a tempka wieczorem powinna byc wieksza i progesteron tez podwyzsza, wiec 36.6 znaczy ze moj organizm zwalczyl wszystko!
 
mloda

a od kiedy to Ty taka pewnosc masz ze tempka ma byc wyzej wieczorem niz rano? czasem tak, czasem nie.....
wiesz czemu rano trza mierzyc tempke? wlasnie dlatego ze nie ma zaklocen....tempka sie zmienia nawet co godzine w zaleznosci od wahan hormnow, naszych uczuc, mysli, stresu itd.....tak samo jak bicie serca
wiec teoria tempka wieczorem ma byc wysoka zostala wrzucona do kosza

A ja z dunskiego sie ma rozumiec
 
:tak:
zdasz, bo wyjscia nie masz. ty z dunskiego zdajesz, tak? potrzymam kciuki.
a tempka wieczorem powinna byc wieksza i progesteron tez podwyzsza, wiec 36.6 znaczy ze moj organizm zwalczyl wszystko!
Oh kahaaa widzę że ty już sobie na dobre wkręcilaś niepowodzenie , wiem że Ci ciżeko ale postaraj się jak to powiedziała lolitka wykrzesać troszkę optymizmu ja tam nie będę mierzyć żadnej temki i zamierzam wierzyć wierzyć wierzyć że się uda mam nadzieję że mi to nie minie;-)
Lolitko oczywiście trzymam kciukasy za twój egzamin będzie dobrze;-)
 
reklama
Held og lykke!
nie wmawiam sobie niepowodzen. dopoki nie zobaczylam parametrow moich biednych embrionkow wierzylam w sukces i bylam bardzo optymistycznie nastawiona, potem bylam realistka. hiper przeszlo jak reką odjał, temperatura w normie, zero jakichkolwiek objawow. po prostu nie chce sie za bardzo rozczarowac.
 
Do góry